Jump to content

2.stupanj stalno-sta je ovo


siralex

Preporučene objave

pozz branitelji.Meni nije jasno sad ovo.Dobio sam od drugostupanjske lijesniske komisije 20 posto hrvi za stalno ali nemam nikakvo rijesenje nego samo 3 papira i to na jednom od lijesniske komisije da mi je za stalno onda na drugom ponovo rjesenje od prvostupanjske komisije za stalno i na ovom trecem listu od min.obitelji,branitelja i međugeneracijske solidarnosti pise predmet-ime prezime i nakon obavljene revizije rjesenja bla bla bla osobne invalidnine toliko i toliko vraćamo spis predmeta sa tim da se primjerak nalaza i mišljenja tog i tog 2.stupanjskog lijesniskog povjerenstva iz clanka tog i tog uruci stranci zajedno s primjerkom potvrđenog prvostupanjskog rjesenja a u predmet uloži dokaz da je dostava izvrsena.Dostaviti meni i bla bla bla.Sad ja pitam dali će mi doć još kakvo rjesenje za drugi stupanj stalno ili sta je ovo.Nisam dobio ni invalidninu sa tim zaostacima od godinu dana i sta da radim sada.Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bio sam ja 30.11.prošle god. osobno na DLP

rješenje dobio 10.01.11.(dakle oko 40 dana nakon dlp)

odluka zavisi,meni potvrdili prvostupanjsko,

po statistici mobms vidi se da većinom potvrđuju,a u malom postotku izmjenjuju dobiveni postotak inv. PLP-A

rješenje izgleda kao što je naprijed u postovima opisano

i napomena ,od podnošenja zahtjeva do dobijanja rješenja ukupno proteklo 10 mjeseci i 10 dana.

u globalu čeka se max g. dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija