Jump to content

GPP - skripta?!


zix7

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav kolege, evo mene u zavrsnom sprintu nakon dugog maratona, usmeni mi je sljedeci tjedan!

 

Molio bi da mi posaljete skriptu iz GPP-a skinuo sam postojecu ali ima 300 stranica, to mi je previse za brzo poludnevno ponavljanje. SAljite sve to imate.

 

mail => zelenimali@gmail.com

 

PPPPPPUUUUUUNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOO HVVVVVVAAAAAAAALLLLLLLA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

KIzzo je napisao:

Pozdrav kolege, evo mene u zavrsnom sprintu nakon dugog maratona, usmeni mi je sljedeci tjedan!

 

Molio bi da mi posaljete skriptu iz GPP-a skinuo sam postojecu ali ima 300 stranica, to mi je previse za brzo poludnevno ponavljanje. SAljite sve to imate.

 

mail => zelenimali@gmail.com

 

PPPPPPUUUUUUNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOO HVVVVVVAAAAAAAALLLLLLLA

 

ja ti imam onu neku od samo 32 stranice ako ti je to dovoljno za ponavljanje jer za ucenje nije pa ju nisam bas ni gledala ne znam kakva je.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ciribu je napisao:

 

ja ti imam onu neku od samo 32 stranice ako ti je to dovoljno za ponavljanje jer za ucenje nije pa ju nisam bas ni gledala ne znam kakva je.

 

Oprezno s ovakvim savjetima vi koji ste tek poceli uciti.

Ja sam ucio po velikoj/zakonu jer mi se mala cinila...pa mala, pa nakon 2mj ucenja, 10 predmeta, 2x zkp-a i ostalih planina materije, u zadnjem ponavljanju sam skuzio da znam taman osnove iz male :/ i da sam mogao fino po njoj.

 

Posljednje objavljene skripte vecinom obuhvacaju kvalitetno sve sta je vazno+ako se sluzis zakonom dok ucis za nadopunu sta nedostaje tesko da vise od toga treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vey je napisao:

Oprezno s ovakvim savjetima vi koji ste tek poceli uciti.

Ja sam ucio po velikoj/zakonu jer mi se mala cinila...pa mala, pa nakon 2mj ucenja, 10 predmeta, 2x zkp-a i ostalih planina materije, u zadnjem ponavljanju sam skuzio da znam taman osnove iz male :/ i da sam mogao fino po njoj.

 

slažem se. kad počneš učiti optimistično učiš sve detalje jer stalno misliš šta ako me ovo pitaju kao podpitanje?? šta ako ovo?? i tako se gubiš na sitnicama a na kraju se ne sjećaš osnovnih stvari! e ali treba se tome otrgnuti :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

trenutno učim gpp, učim ga po zakonu jer su mi skripte preopširne...i pogledam tu i tamo malo knjigu.Zanima me zna li itko....koliko ispitivači traže stvari izvan zakona...učim po pitanjima i vidim da nekih stvari nema u zakonu....to jel pogledam....ali sto je s ostalim pitanjima?jel dovoljno samo ovo iz zakona odgovoriti? :vrti:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija