Jump to content

čl.250.st.1.kažnjivo po čl.250.st12.ZSPC


erganic

Preporučene objave

Pozdrav svima !

Dana 29.09.2010.isteklo mi je osiguranje vozila.Osiguranje vozila sam platio ali tehnički pregled nisam izvršio.Registarske tablice nisam vratio u propisanom roku jer sam bio u inozemstvu.Dobio sam kaznu od 700,00 kuna.Interesira me da li mogu izbjeći plaćanje kazne i registrirati vozilo u roku od 10 dana ili je neizbježno da platim ovu kaznu ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedan ste od nekoliko tisuća vlasnika vozila kojima se ovo dogodilo. Sudovi su puni takvih, elementi prekršaja postoje, nemate nikakve šanse poricati prekršaj, kazna se možda može smanjiti samo zbog gubitka posla i odlaska u rodni kraj (obično BiH) kako se to i dogodilo onim tisućama navedenih.

 

Ili platiti ili pisati prigovor u kojem se izričito priznaje prekršaj i traži manja kazna ali treba priložiti dokaze o gubitku posla.

 

Vozilo niste dužni registrirati, a sada ni odjaviti.

 

Ako ne napravite ni jedno ni drugo, slijedi odjava od strane policije i oduzimanje isprava.

 

Ako ipak želite registrirati vozilo, dođite neposredno do granice, ne prilaziti autom na graničnu kontrolu, doći u RH u prvu organizaciju policije koja izdaje probne registarske oznake i tražiti probu na 3 dana radi registracije vozila, skinuti prave reg. oznake, zaljepiti probne i možete na granicu.

 

Odmah u prvu stanicu za tehnički pregled i muka završena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija