Jump to content

Javni biljeznik


anonimno

Preporučene objave

to je uobičajena praksa. uvijek bilježnik uzima dva jer je zakonski obvezan poslat jedan primjerak u poreznu upravu. uvijek je dobro napraviti odmah bar 7 ili 8 ovjerenih kopija jer za manje više sve vam treba. osobno sam napravio 7 i bilo mi je dovoljno. 2 bilježniku, 1 prodavatelju, jednu sami ostavljate poreznoj, 1 će vam trebat u gruntovnici, a ova dva morate imat za prijepise, struje, vode i sl. kao i kod prijavljivanja na adresu nekretnine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slučaj malog Lea Novosela: centar za socijalnu skrb uzima dijete njegovoj obitelji i daje ga drugim nepoznatim ljudima - udomiteljima.

CZS navodno vodi računa o interesu djeteta?

Samo oduzimanje djeteta koje nije željelo nikuda ići od svoje bake i prva noć provedena kod nepoznatih ljudi ogroman je šok za 4,5 godišnje dijete. Tko će snositi odgovornost za takve emocionalne traume koje je doživjelo i proživljava to dijete i da li netko u ovoj državi može pozvati CZS na odgovornost, kad je vidljivo da Dorica Nikolić ništa drugo ne radi nego se samo trudi da opravda postuke svojih podređenih, a za dijete nikoga od njih nije briga.

Nadalje podržavaju udomitelje koji djetetovoj obitelji ne daju pristup, kao da je djetetova obitelj učinila djetetu nešto na žao pa ga nepoznati ljudi moraju štititi. Tko će stati na kraj samovolji CZS i zlostavljanju djece i obitelji koji oni provode. Da li je netko uopće ikad poslao te ljude na psihološke testove za obavljanje tako odgovornih poslova. Pitanje je da li su ti ljudi u SZS koji presuđuju sudbinama drugih ljudi uopće normalni.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sto mislite o terminu javnobiljeznicka nagrada? Je li to prastari termin ili fora za izbjegavanje placanja prema drzavi ( ne znam, govorim napamet)...

U svakom slucaju poludim kad vidim taj termin, a tek iznos...Evo bas cu sad "nagraditi " javnog biljeznika s otprilike 2000 kn za solemnizaciju kredita..Mislim da u ovakvoj drzavi oni najvise zaraduju, a uz to , cula sam kako bijedno placaju svoje sluzbenike...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija