Jump to content

hitno!!!!!!!!!!!!!!!!


anonimno

Preporučene objave

Poštovani,

 

javljam Vam se s željom da mi pomognete u svezi sa problemom koji već dugo muči mene i moju obitelj.Moja majka (kao udovica s malim djetetom) je davne 1954.godine na korištenje uz malu naknadu dobila kuću u vlasništvu privatne osobe,a na općinskom zemljištu.Tad je bila takva praksa,a postoji još obitelji koje su na takav način živjele.Tamo smo se rodili moja sestra (1956.god) i ja 1958. godine.Stanovali smo skupa dok mi otac nije dobio stan,u koji je odselio skupa sa majkom i sestrom,a ostavljajući u kući mene,ženu i devetoro djece.Najstarija je kćer rođena 1980.,a najmlađa 1997.godine.Najam se plaćao sve dok se nisu(zbog smrti vlasnika)novci počeli vraćati.Sad nas vlasnikov unuk tjera da iselimo i pokrenuo je sudsku tužbu.Sud je tražio predočenje pismenog dokaza iz '54.godine prema kojem je mojoj majci dodijeljena kuća na korištenje,a takav je dokaz u arhivima- nemoguće pronaći.Dobili smo informaciju da se takvi papiri nakon određenih godina uništavaju.Recite mi ,molim Vas,da li je to moguće?Umjesto pisanog dokaza naveo sam tri svjedoka koji poznaju cijeli slučaj,jedan od njih je čak živio u istoj situaciji kao moja majka,a druga su dva susjeda starosjedioca.Sud ih je odbio. Molim Vas stoga da mi odgovorite što mi je činiti i kako da sud uvjerimo da smo tu oduvijek,ili barem kakva je praksa u ovakvim slučajevima,te što mogu očekivati.U nadi da ćete mi odgovoriti na moje probleme,unaprijed Vam se zahvaljujem,bar na strpljenju da me saslušate.

 

E-mail adresa:lukybill@net4u.hr

:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija