Jump to content

popis stanovnistva i prednost hrv branitelja i obitelji pog branitelja..


visnica13

Preporučene objave

postovanje

zanima me dali tko zna ovjde ako u zakonu stoji da prednost imaju hrvatski branitelji i obitelji pog branitelja, gdje spadaju udovice ,djeca roditelji ,zasto se to ne gleda u provedbi u popisu stanovnistva ,naime ja sam bila na prijavi krajem 2 mjeseca i ispunila prijavu za popisivaca ,nigdje nitko nije napomenuo da se i to gleda a na str za popis stanonistva bilo je napisano da u izboru idu prvo nezaposleni gradani ,pa branitelji i obitelji, dans idem na stranice opcine i imam sto vidjeti mene nema, iako sam se nadala da cu biti primljena jer sam dobro ispunila prijavu eto opet nista, puna razocarenja u nas sustav i sve zakone opet su dosla djeca i sinovi osoba koje rade u opcinama i drz ustanovama ,zbljuje mi se kada sam vidjela tko je sve primljen ,kome se zaliti ,..u pon obavezno zovem svoju opcinui i ministarstvo branitelja da pitam, primljena su 2 studenta, jedna osoba kojoj muz radi i priljev novca a tko mene pita dali bih ja radila i zasto punih 18 godina ja nemogu naci nikakv posao pa cak ni cistacice u osnovnoj skoli , a da ne pominjem da i za poslove koje opcina trazi svake godine i uzima za biroa 15 osoba uvjek nest izmisle te ovo te one ,komu se zaliti , ministrici Kosor ,gosp Ivicu ,zalosno je da kad trebaju nesta uzeti od branitelja odmah sve sve sprovodi u djelo a kada treba zaposliti onda nista samo slovo na papiru i uvjek svi idu prek veze..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo iskustvo iz moje jedinice lokalne samouprave: na testiranje se javilo nekoliko branitelja i tada nitko nije govorio o tome tko ima a tko nema prednost već se govorilo o tome kako če čitači očitati kvalitetu rukopisa i time utvrditi odgovarajuću listu prioriteta. Kada je ta lista pristigla, čelnici grada su na svoju ruku odlučili i eliminirali branitelje i na verifikaciju u Županiju poslali popis koji nije rezultat koji su prepoznali čitaći, već popis u koji su ugurani podobni, rodbina, stranački ljudi i slični. Po tko zna koji puta smo izigrani i iz ovoga se po 100-ti puta može iščitati koliko su branitelji neorganizirani, koliko su njeni sadašnji čelnici jalovi i neefikasni i koliko je nužno pristupiti snaženju organiziranosti braniteljske populacije.... pozzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sam pročitao utvrđenu listu popisivača i nažalost pretpostavke su se obestinile. Na list nema niti jednog branitelja. Još jedanput nam je bačeno blato u lice i svjedočenje potpunom marginaliziranju i guranju u stranu hrvatskih branitelja. Pitam se do kada će to tako i da li će netko u ime branitelja na odgovarajućim (ne bih rekao odgovornim) mjestima postaviti to pitanje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija