Jump to content

Pravo ponovnog izlaska na ispit u slučaju pada


Laurita

Preporučene objave

koliko čujem od kandidata MORA proći točno 4 mjeseca od dana pada na usmenom - pa tko ide kasno na usmeni ..

jedna cura je rekla da je bila na roku u 9. mjesecu i da je imala usmeni mislim 9.12. i da joj nisu dali na rok u 3. mjesecu da joj je falilo 10ak dana.

Naravno to je informacija od kandidata, ali ne vjerujem da bi netko to izmislio.

 

inače pitala sam tajnika hoće li biti to novo najavljeno poskupljenje, čovjek kaže da on nije čuo ništa o tome, da mu je to prvi glas i koliko on zna neće biti nikakvo poskupljenje ispita u skorijoj budućnosti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

poštovanje,

pokrećem opet ovo pitanje!

naime, pala sam pismeni koji se održavao 25., 26, i 27. 11., a rok u 3.mjesecu se održava 24., 25. i 26.! imam li ja pravo tada izaći?? jerbo , nedostaje 1 dan do puna 4 mjeseca! jel to oni ozbiljno, najnajozbiljnije drže da mora proći točno 4mj!?? pokusala sam ih zvati..ali su valjda vec otišli slavit BOžić pa se nitko ne javlja!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zakon o vježbenicima u pravosudnim tijelima i pravosudnom ispitu kaže:

 

Članak 31.

 

(1) Kandidat koji ne položi ispit može istom ponovno pristupiti nakon isteka roka od 4 mjeseca od dana polaganja. U slučaju ponavljanja kandidat ponovno pristupa pravosudnom ispitu u cijelosti.

 

Prema tome, čini se da treba proći puna 4 mjeseca.

Neka me netko ispravi ako griješim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija