Jump to content

isplata plača


12drazen

Preporučene objave

Poštovani članovi foruma.

 

Tražim savjet nisu mi isplačene plače od bivšeg poslodavca,

Radio sam tjedan dana i u priči sa radnicima čuo da nisu im isplačene plače.I ja sam napustio za tjedan dana i sad radim u novoj firmi koja isplačuje redovita sa malim zakašnjenjem.

 

I sad kako da ja si naplatim krvavo zarađen novac kod bivšeg poslodavca i još me držao na crno.Samo šta sam potpisao ugovor o radu,a rad na crno bez prijave.

Iznos zarađenih kuna je cca oko 1000kn.

 

Molim Vaš savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

12drazen je napisao:

Poštovani članovi foruma.

 

Tražim savjet nisu mi isplačene plače od bivšeg poslodavca,

Radio sam tjedan dana i u priči sa radnicima čuo da nisu im isplačene plače.I ja sam napustio za tjedan dana i sad radim u novoj firmi koja isplačuje redovita sa malim zakašnjenjem.

 

I sad kako da ja si naplatim krvavo zarađen novac kod bivšeg poslodavca i još me držao na crno.Samo šta sam potpisao ugovor o radu,a rad na crno bez prijave.

Iznos zarađenih kuna je cca oko 1000kn.

 

Molim Vaš savjet

 

:misli: nisu ti isplačene PLAĆE? ..a radil si tjedan dana. Kaj pak ti prićaš? Kaj misliš da si za tjedan dana "krvavaog rada" zaradil plaćE? Ti se zajevbavaš s poslom porijatelju...pa buš takvu plaću i dobil. I ko to tebi garantira da tvoj poslodavac nije isplačival plaće...radnici sa kojima si radil thedan dana...a kaj ak su te se hteli rešit? :tikvan: dal bi ti ja z nogom u tur a ne plaće :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija