Jump to content

Diners Ovrha i sudska tuzba


Anita-24

Preporučene objave

Dobar Dan! Upala sam u probleme imam dug na diners business kartici 67 000 kuna. Imam i na privatnoj oko 12 000 kuna. Placala sam 4 racuna i jos nesto sitno business karticu a osobnu sam platila isto nekoliko mjeseci. Medjutim kao vlasnica d.O.o. ne mogu vise placati jer mi je posao propao. Racun od firme mi je blokiran od dinersa i nezaposlena sam. Moram uskoro na sud na glavnu raspravu na opcinski sud, pise nesto Ovrha ako unutar 15 dana ne platim iznos od 67000 kuna a za osobnu mi jos nije dosla tuzba. Zanima me koliko cu dobiti godina zatvora zbog duga od 67 000 kuna koje ne mogu platiti jer zivim jedva i nemam niti za hranu. Molim Vas dali netko zna koliko cu godina zatvora dobiti? Nisam kaznjavana. Doci cu sama na sud bez odvjetnika jer si odvjetnika ne mogu platiti, tuze me Handzekovic Radakovic za Erste Card Club.

Molim Vas za odgovor :place::palacdolje::-(:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Ja imam sličan problem s Diners karticom, nemam firmu ali sam iznenada ostala bez posla, 'strpljivo' su čekali da se ponovno zaposlim i sad već 6 mjeseci otplaćujem s 1/3 od plaće (putem FINE). Mislim da će i kod tebe čekati da se zaposliš. Moraš imati 'zaštićeni' račun na kojem ćeš prmati ostatak plaće kad uzmu ovrhom 1/3.

 

lp

 

Irena

 

 

 

 

Dobar Dan! Upala sam u probleme imam dug na diners business kartici 67 000 kuna. Imam i na privatnoj oko 12 000 kuna. Placala sam 4 racuna i jos nesto sitno business karticu a osobnu sam platila isto nekoliko mjeseci. Medjutim kao vlasnica d.O.o. ne mogu vise placati jer mi je posao propao. Racun od firme mi je blokiran od dinersa i nezaposlena sam. Moram uskoro na sud na glavnu raspravu na opcinski sud, pise nesto Ovrha ako unutar 15 dana ne platim iznos od 67000 kuna a za osobnu mi jos nije dosla tuzba. Zanima me koliko cu dobiti godina zatvora zbog duga od 67 000 kuna koje ne mogu platiti jer zivim jedva i nemam niti za hranu. Molim Vas dali netko zna koliko cu godina zatvora dobiti? Nisam kaznjavana. Doci cu sama na sud bez odvjetnika jer si odvjetnika ne mogu platiti, tuze me Handzekovic Radakovic za Erste Card Club.

Molim Vas za odgovor :place::palacdolje::-(:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija