Jump to content

Pravo na informaciju svim hrvatskim braniteljima


valado

Preporučene objave

Poštovani kolege branitelji!!!

 

Evo dočekali smo da nekome smeta istina o Domovinskom ratu,pravo svakog branitelja da kaže istinu ma koliko ona bila bolna i zastrašujuća.

 

Moja tema o osnivanju Braniteljske stranke je zaključana 2 dana prije izricanja presude hrvatskim generalima i 3 dana prije skupa kojeg oraganizira Inicijativa koja bi trebala uskoro postati stranka.

 

Ne znam zašto je uredništvu baš sada palo na pamet da zaključa ovu temu,ali pozivanje na pravila portala koja govore da je ovo pravni portal koji se bavi temama prava i pravde jednostavno ne drže vodu.

 

Pa zar nije pravo svakog branitelja da iznese ideju koju netko može prihvatiti ili ne.Zar nije ljudski svakom branitelju pomoći da svoja prava riješi kroz buduću braniteljsku stranku.

 

Ako uredništvo ima sklonosti prema budućoj stranci branitelja koja se osniva nakon 16.travnja i prosvjednog skupa,onda ne mora na ovakav način i upravo sada zabranjivati nekome da govori.

 

Da li je ovo politička ili urednička cenzura gospodo.

 

Kako to da Vam nije smetala tema u početku,nego sada kada bi branitelji možda i htjeli svoju stranku i kada je kulminacija nezadovoljstva.

 

Ako ste se pobojali da bih možda ja zasjeo na vodeće mjesto buduće političke opcije to mi nije bila namjera.

 

Meni je namjera samo okupiti što više branitelja koji se slažu sa idejom osnivanja stranke i koji su za pravnu i pravednu državu Hrvatsku.

 

Znači kad govorim o pravima i pravednosti onda se i držim pravila Foruma,ali ako Vam možda ova tema ugrožava osnivanje buduće stranke slobodno recite.

 

Razlog o Pravilima Foruma ne drži nikako vodu,a link na kojeg me podsjećate za osnivanje stranke i sam znam.

 

Pozdrav svim istinskim braniteljima i svim 2700 ljudi koji su pregledali moju temu.

 

Stop cenzuri u interesu hrvatskih branitelja.

 

Pozdrav samo istinskim braniteljima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kako ne shvačate da taj Mrljavac isto kao i ostali moderatori na ovom forumu imaju sličnu ulogu kao i predstavnici Braniteljskih udruga bliski što lijevoj a što desnoj političkoj opciji.

Svaka od tih političkih opcija ima svoje "plačenike" (roj podguznih muha) koji imaju samo jedan zadatak, a to je pacificirati Branitelje i držati ih pod kontrolom, i što dalje od politike, da ne ugroze njihove Sinekure.

 

Kobojage oni drže i taj forum i kao savjetuju branitelje, pa su im ponekad i rame za plakanje, ali od njih stvarne koristi za večinu Branitelja nema.

Ali to im i nije uloga. Uloga im je održavanje svojevrsne opsjene, zamke u koju su upali večina Branitelja, da se neko kao brine o njima i pomaže im, i da je ovo država koja im je zahvalna za doprinos koji su dali stvarajuči je.

 

 

Pozdrav Mrljavac,

šta nije tako,a?

 

 

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Vlado , razumijem sve što si rekao . Ali ovo je pravni portal . I to pije vodu ! Ti potežeš politička pitanja , sa dužnim poštovanjem mislim da je takvoj temi mjesto na nekakvom drugom forumu . Tema je već pod lokotom i ne znam čemu opet iz šupljeg u prazno . Ne možemo maknuti Đakića , a mjenjali bi odjednom cijelu vlast . :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega Valado,onaj link koji ti je ponuđen od moderatora je sasvim dovoljno informativan da možeš saznati sve zakonske informacije za osnivanje političke stranke.Da bi netko mogao uopće osnovati neku stranku treba imati minimum karaktera koji bi pokazivao sposobnost za takvo nešto.Tvoj karakter je vrlo upitan jer danima ovdje propagiraš osnivanje političke stranke i to braniteljske iako i sam vidiš da nemaš ovdje nikakvu potporu u tome od forumaša.Ti to nisi primio kao signal da prestaneš sa tim nego to prihvaćaš kao uvredu ili povredu tvog ponosa.Branitelji su totalno iscrpljeni sa socijalnim problemima,ostvarivanjem svojeg statusa,velika večina ni nema ni za kruh a kamoli za računalo preko kojeg bi čitali tvoje pozive za koje sam vrag zna kome su upučeni.Politika nas je dovela do sadašnje situacije a ti nas tjeraš u nju.Otvori neki vlastiti blog,imaš facebook ili se pridruži Sačiću ili Đakiću i potrudi se da nam uništiš sa njima još malo dostojanstva koje imamo.Jednostavno,pusti nas na miru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

apollon je napisao:

Kolega Valado,onaj link koji ti je ponuđen od moderatora je sasvim dovoljno informativan da možeš saznati sve zakonske informacije za osnivanje političke stranke.Da bi netko mogao uopće osnovati neku stranku treba imati minimum karaktera koji bi pokazivao sposobnost za takvo nešto.Tvoj karakter je vrlo upitan jer danima ovdje propagiraš osnivanje političke stranke i to braniteljske iako i sam vidiš da nemaš ovdje nikakvu potporu u tome od forumaša.Ti to nisi primio kao signal da prestaneš sa tim nego to prihvaćaš kao uvredu ili povredu tvog ponosa.Branitelji su totalno iscrpljeni sa socijalnim problemima,ostvarivanjem svojeg statusa,velika večina ni nema ni za kruh a kamoli za računalo preko kojeg bi čitali tvoje pozive za koje sam vrag zna kome su upučeni.Politika nas je dovela do sadašnje situacije a ti nas tjeraš u nju.Otvori neki vlastiti blog,imaš facebook ili se pridruži Sačiću ili Đakiću i potrudi se da nam uništiš sa njima još malo dostojanstva koje imamo.Jednostavno,pusti nas na miru.

 

 

Govoriš u množini; "pusti nas na miru"

Jesi li ti nečiji glasnogovornik?

Ne znam u čije ime si ti ovlašten govoriti, i tko te ovlastio?

Ako govoriš u svoje ime, onda svakako upotrijebi jedninu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretorian43 je napisao:

apollon je napisao:

Kolega Valado,onaj link koji ti je ponuđen od moderatora je sasvim dovoljno informativan da možeš saznati sve zakonske informacije za osnivanje političke stranke.Da bi netko mogao uopće osnovati neku stranku treba imati minimum karaktera koji bi pokazivao sposobnost za takvo nešto.Tvoj karakter je vrlo upitan jer danima ovdje propagiraš osnivanje političke stranke i to braniteljske iako i sam vidiš da nemaš ovdje nikakvu potporu u tome od forumaša.Ti to nisi primio kao signal da prestaneš sa tim nego to prihvaćaš kao uvredu ili povredu tvog ponosa.Branitelji su totalno iscrpljeni sa socijalnim problemima,ostvarivanjem svojeg statusa,velika večina ni nema ni za kruh a kamoli za računalo preko kojeg bi čitali tvoje pozive za koje sam vrag zna kome su upučeni.Politika nas je dovela do sadašnje situacije a ti nas tjeraš u nju.Otvori neki vlastiti blog,imaš facebook ili se pridruži Sačiću ili Đakiću i potrudi se da nam uništiš sa njima još malo dostojanstva koje imamo.Jednostavno,pusti nas na miru.

 

 

Govoriš u množini; "pusti nas na miru"

Jesi li ti nečiji glasnogovornik?

Ne znam u čije ime si ti ovlašten govoriti, i tko te ovlastio?

Ako govoriš u svoje ime, onda svakako upotrijebi jedninu.

 

Nisam ničiji glasnogovornik i uvažavam tvoju opasku.Nek me jednostavno pusti sa tim političkim glupostima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Valaqdo je napisao:

 

Poštovani kolege branitelji!!! Evo dočekali smo da nekome smeta istina o Domovinskom ratu,pravo svakog branitelja da kaže istinu ma koliko ona bila bolna i zastrašujuća. Moja tema o osnivanju Braniteljske stranke je zaključana 2 dana prije izricanja presude hrvatskim generalima i 3 dana prije skupa kojeg oraganizira Inicijativa koja bi trebala uskoro postati stranka. Ne znam zašto je uredništvu baš sada palo na pamet da zaključa ovu temu,ali pozivanje na pravila portala koja govore da je ovo pravni portal koji se bavi temama prava i pravde jednostavno ne drže vodu. Pa zar nije pravo svakog branitelja da iznese ideju koju netko može prihvatiti ili ne.Zar nije ljudski svakom branitelju pomoći da svoja prava riješi kroz buduću braniteljsku stranku. Ako uredništvo ima sklonosti prema budućoj stranci branitelja koja se osniva nakon 16.travnja i prosvjednog skupa,onda ne mora na ovakav način i upravo sada zabranjivati nekome da govori. Da li je ovo politička ili urednička cenzura gospodo. Kako to da Vam nije smetala tema u početku,nego sada kada bi branitelji možda i htjeli svoju stranku i kada je kulminacija nezadovoljstva. Ako ste se pobojali da bih možda ja zasjeo na vodeće mjesto buduće političke opcije to mi nije bila namjera. Meni je namjera samo okupiti što više branitelja koji se slažu sa idejom osnivanja stranke i koji su za pravnu i pravednu državu Hrvatsku. Znači kad govorim o pravima i pravednosti onda se i držim pravila Foruma,ali ako Vam možda ova tema ugrožava osnivanje buduće stranke slobodno recite. Razlog o Pravilima Foruma ne drži nikako vodu,a link na kojeg me podsjećate za osnivanje stranke i sam znam. Pozdrav svim istinskim braniteljima i svim 2700 ljudi koji su pregledali moju temu. Stop cenzuri u interesu hrvatskih branitelja. Pozdrav samo istinskim braniteljima.

 

A, znači vi znate (pod VI sam mislio TI) istinu o DR-u.

Miješate kruške i jabuke i zaključavanje teme koju ste otvorili nema nikakve veze sa presudom generalima i tu pokušavate izvesti neku navlakušu ili šta ti ja znam što, (vjerojatno navući pozornost na svoje pisanje o svemu i svačemu).

 

Uostalom, osnujte si vašu nazovi braniteljsku stranku, vidim imate žestoku podršku od lika pod nickom "Pretorian" sa kojim sam se i prije razmimoilazio kad su interesi branitelja u pitanju, a koliko ste vi i, taj lik Pretorian, pravno pomogli braniteljima - svaka vam čast (bogme, ja ne vidim da ste nešto korisno napisali, a ja sam na ovom forumu napisao veliki broj (najviše) korisnih objava sa pravnom tematikom vezanu za pomoć hrvatskim braniteljima, naprosto - propadam u zemlju od srama i mislim da je nepotrebno da se uopće sa vama raspravljam.

 

Valado piše i da je njegova tema zaključana dva dana prije presude hrvatskim generalima. Zaključavanje nema nikakve veze sa presudom (apsurdno je dovoditi tu temu i presude u vezu), već ako vas baš zanima, a zanimat će vas, pratim ja tu nazovi bla,bla,bla.. temu odkako ste je otvorili i nisam našao u njoj ništa pametno i korisno osim kojekakvih (nazovimo) političkih litanija koje ste napisali, a uglavnom svi branitelji jako dobro znaju što je Domovinski rat i mnogi poznaju svoja prava.

 

E, ta vaša ambiciozna tema će zasigurno pomoći našim generalima tijekom donošenja presude - moš mislit, pogotovo mi nije jasno zašto dovodite u vezu zaključavanje teme i presudu našim generalima.

 

Bezvezno klafranje i laprdanje - uzlaludno trošenje vremena.

 

Baj d vej, vidim imate otvoren pristup e-mail adresi za sve korisnike i nije mi bilo nimalo teško tu e-mail adresu uguglati (kao i ostalim korisnicima, a s obzirom da ste opciju ostavili otvorenu svima - nije tajna) i naći vaše zanimljive tekstove sa još zanimljivijim sadržajima pa neka korisnici pogledaju malo o čemu pišem i mislim da će im svima biti jasno o čemu se radi.

 

Vaša namjera, koliko sam ocijenio, a moje subjektivno mišljenje je da pokušavate da izvučete nekakvu materijalnu korist, navlačeći branitelje i druge građane kao podlogu za tu vašu, meni nedefiniranu i nejasnu namjeru, vam ovdje neće proći.

 

Svaka daljnja rasprava vezana za spomenutu tematiku bit će zaključana i prebačena u nevidljivi dio foruma za korisnike gdje će podaci biti "u rezervi" u slučaju nekih nejasnoća i eventualnog spora.

 

;-)

 

Isto tako, moguće je i da budete zbanirani ako nastavite ovu nepotrebnu polemiku i raspravu koja nije su sklau sa pravilima foruma (a koliko vidim, vi pravila foruma viditei definirate na vaš mlin).

 

 

Zar nije ljudski svakom branitelju pomoći da svoja prava riješi kroz buduću braniteljsku stranku.

 

Naravno, e, pa pomozite braniteljima nakon što osnujete stranku. Naravno da je ljudski, a koliko ćete im pomoći sa ovakvim pisanjem i mišljenjem mislim da je potpuno predvidljivo.........

 

Uostalom, ostavio sam vam u prethodnom postu link sa smjernicama, kako započeti.

 

 

 

Onaj što sebe nazva Pretorian je podrignuo, nakon što je uz gomilu gramatičkih grešaka (najvjerojatnije uslijed nepismenosti) napisao:

Pa kako ne shvaČate da taj Mrljavac isto kao i ostali moderatori na ovom forumu imaju sličnu ulogu kao i predstavnici Braniteljskih udruga bliski što lijevoj a što desnoj političkoj opciji. Svaka od tih političkih opcija ima svoje "plaČenike" (roj podguznih muha) koji imaju samo jedan zadatak, a to je pacificirati Branitelje i držati ih pod kontrolom, i što dalje od politike, da ne ugroze njihove Sinekure. KobOjage oni drže i taj forum i kao savjetuju branitelje, pa su im ponekad i rame za plakanje, ali od njih stvarne koristi za veČinu Branitelja nema. Ali to im i nije uloga. Uloga im je održavanje svojevrsne opsjene, zamke u koju su upali veČina Branitelja, da se neko kao brine o njima i pomaže im, i da je ovo država koja im je zahvalna za doprinos koji su dali stvarajuČi je. Pozdrav Mrljavac, šta nije tako,a?

 

Pretorian, nakon što si utvrdio kako izgledaju podguzne muhe, vjerojatno promatrajući ih u nečijoj guici iz velike blizine i pretrpio pošto si pretrpio nevjerojatnu štetu od mirisa koji su ti utjecali na objektivno i razumno rasuđivanje, preporučio bih ti da se prošećeš nekim parkom i naudišeš svježeg zraka, kao i da proučiš rvacki pravopis, jer evidentno je da ne znaš o čemu pišeš, a ovdje si doletio sa jednog foruma a, znamo jako dobro i ti i ja kojeg foruma i odlučio prosipavati pamet, a ne znaš pravilno niti pisati.

 

Evo ti link, možda ti pomogne, primjerice razlikovanje slova Č i Ć (nije ti to isto).

 

Želim ti uspjeh u svaladavanju ili savladavanju rvacog pravpopisa! Živ i zdrav bio i malo pametniji bio.

 

http://hjp.srce.hr/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pede. ovaj Pretorian je napisao:

Pa kako ne shvačate da taj Mrljavac isto kao i ostali moderatori na ovom forumu imaju sličnu ulogu kao i predstavnici Braniteljskih udruga bliski što lijevoj a što desnoj političkoj opciji. Svaka od tih političkih opcija ima svoje "plačenike" (roj podguznih muha) koji imaju samo jedan zadatak, a to je pacificirati Branitelje i držati ih pod kontrolom, i što dalje od politike, da ne ugroze njihove Sinekure. Kobojage oni drže i taj forum i kao savjetuju branitelje, pa su im ponekad i rame za plakanje, ali od njih stvarne koristi za večinu Branitelja nema. Ali to im i nije uloga. Uloga im je održavanje svojevrsne opsjene, zamke u koju su upali večina Branitelja, da se neko kao brine o njima i pomaže im, i da je ovo država koja im je zahvalna za doprinos koji su dali stvarajuči je. Pozdrav Mrljavac, šta nije tako,a?

 

Nevjerojatno kakvih bisera ima i uspjeli su ovladati tipkovnicom.

 

Pretorian, ako bi postojala mogućnost da se kirurški otvori tvoja glava, a da ti se pri tome ne učini nikakvo zlo, a nije mi namjera da ti poželim, niti učinim nikakvo zlo i izvade ti mozak te stave na apotekarsku vagu, TI BI BIO FENOMEN.

 

Kad bi medicinski stručnjaci ocijenili veličinu tvog mozga, siguran sam da bi bili zaprepašteni fenomenom - kako netko sa tako malim mozgom može pisati na tastaturi iliti tipkovnici, a da se ponešto može i razumjeti.

 

Bravo majstore. :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tema ide pod ključ.

 

Valado, molio bih vas da ne otvarate novu temu koja će biti vezana za OVU TEMU, već, ako imate namjeru pomoći braniteljima, pomozite im nekim korisnim pravnim savjetom.

 

Gospodine Pretorian, pri pisanju prethodnog teksta u kojem sam se osvrnuo na Valada, mislio sam i na vaše piš... ovaj pisanje glede ove teme i očekujem i od Vas da se pridržavate pravila foruma i da ako možete ili želite pomognete braniteljima prilikom ostvarivanja njihovih prava.

 

Hvala i Pozdrav svima.

 

Naravno, lokot.

 

 

9s8n4o.gif

 

Crna guja je napisao:

Nevjerojatno kakvih bisera ima i uspjeli su ovladati tipkovnicom. Pretorian, ako bi postojala mogućnost da se kirurški otvori tvoja glava, a da ti se pri tome ne učini nikakvo zlo, a nije mi namjera da ti poželim, niti učinim nikakvo zlo i izvade ti mozak te stave na apotekarsku vagu, TI BI BIO FENOMEN. Kad bi medicinski stručnjaci ocijenili veličinu tvog mozga, siguran sam da bi bili zaprepašteni fenomenom - kako netko sa tako malim mozgom može pisati na tastaturi iliti tipkovnici, a da se ponešto može i razumjeti. Bravo majstore.

 

Nema vrijeđanja. Slijedi ti ban!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija