Jump to content

Što po zakonu treba imati u uredu?


Vedran_M

Preporučene objave

Molio bih pomoć. Novoosnovano doo za marketinške usluge, prostor u najmu u poslovnoj zgradi (ured), 2 djelatnika.

 

Može li mi netko nabrojati što sve po zakonu treba imati u uredu (grb, naljepnica zabranjeno pušenje, naljepnica imate li račun, prva pomoć, aparat za gašenje požara.....)

 

Zahvaljujem na info,

 

Vedran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 9 godina kasnije...

Da li boca za gašenje požara, koju se mora redovito servisirati, mora imati račun ispostavljen na ime firme?

Imam kod kuće dvije ispravne boce, pa nemam potrebu kupovati još jednu novu, osim ako bi to bila bitna stavka prilikom inspekcije, pa molim odgovor ukoliko netko zna.

 

Također me zanima da li je nužno imati grb istaknut u uredu ili je dovoljan bilo kakav artikal s kockicama i naznakom da se radi o Hrvatskoj?

 

Usput, o ormarićima prve pomoći je također na Internetu teško pronaći neku korisnu informaciju: u trgovinama se nude ormarići tipa I, II i III, te mislim da tip ormara kojega treba imati ovisi o broju osoba koje firma zapošljava, ali ne bih mogla tvrditi. Spremam se nabaviti ormarić tipa III....

uređeno: od Purple07
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija