Jump to content

zeleni ugovori - konačno


ninja72

Preporučene objave

to je ugovor koji smo potpisivali u gardijskim brigadama 91-92 -93god nemoj ga ni tražit proćićeš ko i mi s velikim troškovima taj ugovor je poništen 95 god a mi nismo znali poništio ga je tužman i šušak ,ćasnici i doćasnici su potpisali samo jednom i on se je automatski produživao a mi smo svi mislili da je on važeći dok nismo podigli sporove sve tužbe su odbijene po politićkok direktivi jer država bi bankrotirala svaka ošteta bi iznosila oko 400-600tisuća kuna puta 25tisuća tužbi a ovako su oni uzeli nama zato maniga se prijatelju ako neželiš troškove

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...
to je ugovor koji smo potpisivali u gardijskim brigadama 91-92 -93god nemoj ga ni tražit proćićeš ko i mi s velikim troškovima taj ugovor je poništen 95 god a mi nismo znali poništio ga je tužman i šušak ,ćasnici i doćasnici su potpisali samo jednom i on se je automatski produživao a mi smo svi mislili da je on važeći dok nismo podigli sporove sve tužbe su odbijene po politićkok direktivi jer država bi bankrotirala svaka ošteta bi iznosila oko 400-600tisuća kuna puta 25tisuća tužbi a ovako su oni uzeli nama zato maniga se prijatelju ako neželiš troškove

 

zelenoki, gore navodiš da su ga časnici i dočasnici potpisali samo jednom,naravno važio je tri godine i produživan je automatski ako je sve bilo u redu,to mi je jasno, nego dalje navodiš "a mi smo svi mislili da je on važeći dok nismo podigli sporove " na koga si mislio pod "mi", dali su zeleni ugovor potpisivali i vojnici,pod istim uvjetima,ako sam dobro shvatio,molim ako možeš pojasniti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
dali je itko od nas dobio pisano obrazloženje kada,zašto i tko je poništio klauzule mislio sam na (članke)ugovora o radu,najviše od svih odudarao je članak 6.ugovora, toliko je sramotan da me je još uvijek stid što sam ga potpisao (ali sam ga zato časno odradio)

 

Nisam čuo da je itko,ja sam tražio od odvjetnice,kaže da ni ona nije dobila ništa osim obavjesti da Sud u Strasbourgu nije nadležan za rješavanje spora.A njihov ured u Zagrebu ne zna ništa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija