Jump to content

treba mi pomoć pod hitno... please


anonimno

Preporučene objave

Evo ovako... moja baka i djeda su imali kuču na Šestinama u Zagrebu... Umrli su prije par godina i ostavili su sve svojoj djeci koji svi žive u Njemačkoj uključujuči mojega oca....

moj otac se naime prije par godina posvađao sa bratom i darovao mi je svoj dio nasljedstva, koje je 1/4 kuče i zemljišta koji je valjda još nacionalizirano....

To sve valjda i nije neki problem ALI....

moj otac se nedavno sjetio da ta kuča i zemljište vrijedi puno novaca i on bi to sada htio natrag.....

IMALI LI ON PRAVO NA TO????

moj je problem što na DAROVNOM UGOVORU nepiše čestica.... U darovnom ugovoru točno piše šta mi daruje ali je valjda zaboravljena čestica.... A to za mene znači da posjedujem taj dio kuče a opet i nisam.... i nemogu rješavat papirologiju oko zemljišta i svega šta bi trebalo... a moj otac bi mogao prodati kuču bez problema....

Moje je pitanje:

GDJE MOGU SAZNATI DALI SU SE SVI PAPIRI RJEŠILI tj. JESU LI PAPIRI ČISTI DA BI SE MOGLA KUČA PRODATI????!!!!!!

Jer u tom slučaju (po informaciji odvjetnika) bi ga mogla tužiti.....

mislim mogla bi ga tužiti i sada... parnicu bi dobila sigurno.... al nemam novce za isplatu odvjetnika dok se papri ne rješe i kuča proda....

zato čekam trenutak dok "oni" sve to ne naprave oko papira i onda bi se ja tu ubacila sa tužbom prije prodaje kuče.....

AL KAKO ĆU SAZNAT DOKLE SU STIGLI SA PAIRIMA????

Jer ja neman nikakvi kontakt sa očevom stranom?!

 

Ajme nadam se da ste razumili ovu moju kompliciranu situaciju?????

 

MOLIM POMOČ.....

 

 

:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija