Jump to content

automobil pod ovrhom?


sanjic

Preporučene objave

Bok ljidi!!!Ja sam kupila auto,i sad bih ja njega prepisala na sebe,vozim ga oko 5mj.na punomoc.Zvala sam vlasnicu auta,da je pitam da li je sve cisto sa papirima,prenos i sl.,da li ima duga na poreznoj.Ona mi kaze da ima diga oko 10.000KN.Mene zanima kako da ja provjerim da li je na autu teret zbog tog duga,ona na sebe ima samo taj auto,i mirovinu od novcanih sredstava.Jer,znam slucaj da je decko platio perez,i na policiji su mu rekli da je na autu teret,i nije ga mogao prepisat,Kome da se ja obratim da mi provjeri da li je auto pod ovrhom,poreznoj upravi li policiji?Da ne bih ostala i bez para i bez auta na kraju,da probam rijesiti ako je kakav problem sa vlasnicom?Jojjj,poludjecu,brige su to,strasnooo!!!!Nek mi neko da neki odgovor,pozzzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da,usla sam na tu stranicu,i sta sad,ne kuzim je bas.....,al' nema veze.Znaci,ja ako odem pitat na policiju oni mi budu rekli,ne budu mi lupili nista u knjizice vozila,ako bude auto pod ovrhom zbog duga vlasnice?A,da idem na poreznu pitat,di je pametnije da pitam,mislim bolje,ako znas?Hvala!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Bok ljidi!!!Ja sam kupila auto,i sad bih ja njega prepisala na sebe,vozim ga oko 5mj.na punomoc.Zvala sam vlasnicu auta,da je pitam da li je sve cisto sa papirima,prenos i sl.,da li ima duga na poreznoj.Ona mi kaze da ima diga oko 10.000KN.Mene zanima kako da ja provjerim da li je na autu teret zbog tog duga,ona na sebe ima samo taj auto,i mirovinu od novcanih sredstava.Jer,znam slucaj da je decko platio perez,i na policiji su mu rekli da je na autu teret,i nije ga mogao prepisat,Kome da se ja obratim da mi provjeri da li je auto pod ovrhom,poreznoj upravi li policiji?Da ne bih ostala i bez para i bez auta na kraju,da probam rijesiti ako je kakav problem sa vlasnicom?Jojjj,poludjecu,brige su to,strasnooo!!!!Nek mi neko da neki odgovor,pozzzz

 

Ukoliko imate kupoprodajni ugovor, isti bi Vam trebao biti dovoljan dokaz pravnog interesa za slučaj da Vam na policiji bez dokazanog interesa ne bi htjeli dati informaciju. Alternativno, možete zamoliti vlasnicu da na policiji zatraži predmetnu informaciju. A što se tiče e-upisnika, dovoljno je reći da se radi o još jednoj izuzetno dobroj ideji koja iz nekog razloga ne funkcionira baš kako bi trebala u praksi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija