Jump to content

zaba-studentski tekuci racun


laki101

Preporučene objave

postovani,moj problem je slijedeci. Kao student otvaram 2002god. u zabi studentski tekuci racun,prve godine bez mjesecne pretplate a onda 5kn na ime troskova odrzavanja racuna.diplomiram 2008 i odlazim u inozemstvo iste te godine kartica od tekuceg je istekla i nije preuzimana nova.moje pitanje je kako se stvorio dug prema zabi od 400kn ako je racun bio u pozitivi prilikom isteka kartice i mog zavrsetka skolovanja.naravno sa ovim racunom nisam mogao ici ni u jedan oblik minusa.moje pitanje je jos kako je racun jos otvoren a morao sam svake godine dokazivati da sam student a to vec 3god.ne radim.moram rec da ni jednom nisam dobio mjesecni izvadak ni jednu obavijest od banke da sam duzan ovu cifru.slucajno sam nasao karticu medu knjigama i preko prijatelja u rh provjerio stanje i ostao u soku. Ovaj dug nisam prouzrocio niti sam koristio usluge banke zadnje 3god.i ponavljam kad je istekla kartica moj saldo je bio u pozitivi. Sto mogu uciniti i kako se rijesiti duga. Namjeravam i tuziti banku osnova ce se vec naci,ima ih dosta. Svaka pomoc i savjet dobrodosla. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija