Jump to content

Ispit o poznavanju ustrojstva


Analkin

Preporučene objave

Bio sam na ispitu iz naslova prije par dana na Županijskom sudu pa ću napisati kratak izvještaj jer vidim da takvih informacija fali na forumu.

Ispit je samo za nepravnike i usmenog je tipa, ispitivala su me troje ispitivača (jedan za građansko pravo, jedna za Ustav i jedan ispitivač za kazneno pravo).

Ispit je trajao kratko (desetak minuta), a ispitivači su ispitivali po onim pitanjima na sudačkoj mreži i nisu bili prezahtjevni, nisu išli previše u detalje i stvarno su mi pomogli kad sam par puta malo zapeo.

 

Napravio sam sam svoju skriptu u wordu po pitanjima na sudačkoj mreži i u njoj sam žutoj bojoj označio što su točno tražili od mene na ispitu.

Skriptu sam attachirao u ovoj poruci, ako je netko ne može preuzeti, neka mi pošalje svoju mail adresu.

 

Pozdrav svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Poštovani Analkine,

 

Prije svega, hvala ti što želiš pomoći i što si stavio korisne informacije na forum. Čestitam ti na položenom ispitu i već godinu dana iskustva s tom titulom!

Imam zamolbu, prilog s tvog 'posta' mi nije dostupan za otvaranje, pa ako bi ti bilo uredu poslati mi pitanja koja si imao na ispitu na lengelmartina@gmail.com

 

Unaprijed ti zahvaljujem i želim ti puno uspjeha i odličnih poslovnih poteza! :palac:

 

Pozdrav

 

Bio sam na ispitu iz naslova prije par dana na Županijskom sudu pa ću napisati kratak izvještaj jer vidim da takvih informacija fali na forumu.

Ispit je samo za nepravnike i usmenog je tipa, ispitivala su me troje ispitivača (jedan za građansko pravo, jedna za Ustav i jedan ispitivač za kazneno pravo).

Ispit je trajao kratko (desetak minuta), a ispitivači su ispitivali po onim pitanjima na sudačkoj mreži i nisu bili prezahtjevni, nisu išli previše u detalje i stvarno su mi pomogli kad sam par puta malo zapeo.

 

Napravio sam sam svoju skriptu u wordu po pitanjima na sudačkoj mreži i u njoj sam žutoj bojoj označio što su točno tražili od mene na ispitu.

Skriptu sam attachirao u ovoj poruci, ako je netko ne može preuzeti, neka mi pošalje svoju mail adresu.

 

Pozdrav svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija