Jump to content

pismo :0


Vlasta11

Preporučene objave

MOlim za savjet.

29.12.2009 dobila sam pismo.

Obraćamo vam se po nalogu naše stranke T-mobile Hrvatska, a u svezi ovršnog postupka koji se kod javnih bilježnika Ive Hanžeković Živković i Lade Škaričić-Sinčić vodi pod posl. br.XXXX.

Kao što vam je poznato, našoj stranci dugujete glavnicu u iznosu od xxxxxx kn, zakonske zatezna kamate koje teku na iznos glavnice, te troškove postupka u iznosu od kn 1.234,00.

 

Obzirom na navedeno, pozivamo vas da u roku od 8 dana Vaše dugovanje podmirite uplatom na žiro račun T.Mobile Hrvatska . odnosno da kontaktirate odvjetničko društvo radi naplate duga.

U protivnom imamo strogi nalog naše stranke voditi ovršni postupak do potpunog podmirenja cjelokupnog dugovanja, te ćemo biti prisiljeni nastaviti s ovršnim postupkom što će Vam izazvati dodatne troškove i neugodnosti.

 

Ovo pismo sam dobila prije godinu ipol tek sad sam ga pronašla u škafetu, mislim da ga nisam ni pročitala onda. Jel ovo još vrijedi? Moram li platit račun? Prošla je godina ipo dana od kada sam primila ovo pismo?

Zahvaljujem od srca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija