Jump to content

Ovrha i problemi s Volksbankom


Ivanho

Preporučene objave

Kako mi kasni plaća, zbog kašnjenja naplata, Volksbank mi šalje opomenu na 50Kn, nakon čega ih pokušavam nazvati bezuspješno jer se ne javljaju. Šaljem mail javljaju se bez imena i prezimena d ane znam s kime kontaktiram. Objašnjavam kako mi kasni plaća i molim za sastanak glede reprograma ili pauziranja.

 

Kroz 2 dana dobivam opomenu na 180Kn plus onih 50Kn i zapljenu plaće u firmu iako sam u međuvremenu skupio 800Kn.

 

Potom im javljam pošto je poslana dokumentacija bez potpisa samo s fotokopijom potpisa kontaktiram ih s upitima je li to isprvna dokumentacija, ne odgovaraju na mailove ili odgovaraju ne odgovarajući ništa i nikada se ne predstvljaju.

Uopće ne znam tk opotpisuje tu dokumentaciju.

 

Potom plaćam 2400Kn što pokriva i ilegalnu opomenu od 230Kn nakon čeha mi u dan do dva bivaju blokirani računi.

 

Dolazim u lokalnu poslovnicu jer dobivam mail od njih i pozive.

 

Objašnjavaju mi da mi je nova rata odmah sjela na naplatu totalno kontra ugovoru.

 

Plaćam 1800Kn nakon čega mi već nekoliko dana nisu odblokirali račun tako da ne mogu kupiti ni hranu ni ništa karticama.

 

U volksbanku mi govore razne izgovore, a akeipa koja je sve zakuhala u Zg iako sam ih molio da mi pomognu... ne žele odblokirati račun ili su nemarni.

 

Imam sve dokaze i dokumentaciju, što učiniti?

 

p.s. napominjem da sam do ovog trenutka bio višegodišnju uredni platac, prigovoril isu mi da sam prije 2 mjeseca kasnio jer također taj put nisu pšrovjerili uplatu koja je bila upravo taj dan.

 

U naplati u zg ponašaju se da ne odgovaraju na telefone i da namjerno i bahato oštećuju klijente...

 

p.s. napominjem da su mi od početka kredita ratu podigli s cca 1000Kn na cca 1600Kn što je oko 60% te su mi pri ugovaranju kredita tvrdili da ne trebaju knjižicu vozila dok sam sve potpisao u roku tjedan dana poslali su mi praktički pismo ultimatum da predam knjižicu vozila.

 

Za blokadu računa i ovrhu uopće nisam dobio dokumentaciju ili mogućnost žalbe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija