Jump to content

Duže razdoblje bolovanja od ptsp


sokolica

Preporučene objave

Na bolovanju sam od 26.01.2009 do dan danas,liječen sam tri puta u bolničkom liječenju,imam jednu dnevnu bolnicu druga je u tijeku,sve nalaze imam idem redovno svaki mjesec u psihijatra,stime da sam bio dva puta na vještačenju hzzo i dobio sam odbijenicu jer nemam status hrvi-a što mi je dalje raditi znam da mi je u tijeku sada obradu u šestom mjesecu ili sedmom,ima li ikakve šanse pošto sam branitelj i imam tri godine rata u borbenom sektoru i što mi je činiti?I da napomenem ukinuto mi je stopostotno bolovanje nakon osamnaest mjeseci s tim da sada nisam primio zadnjih šest mjeseci naknadu bolovanja a uredno sam davao dokumentaciju poslodavcu,molim može li mi itko odgovorit na moje pitanje i što mi je činiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sokolica je napisao:

Na bolovanju sam od 26.01.2009 do dan danas,liječen sam tri puta u bolničkom liječenju,imam jednu dnevnu bolnicu druga je u tijeku,sve nalaze imam idem redovno svaki mjesec u psihijatra,stime da sam bio dva puta na vještačenju hzzo i dobio sam odbijenicu jer nemam status hrvi-a što mi je dalje raditi znam da mi je u tijeku sada obradu u šestom mjesecu ili sedmom,ima li ikakve šanse pošto sam branitelj i imam tri godine rata u borbenom sektoru i što mi je činiti?I da napomenem ukinuto mi je stopostotno bolovanje nakon osamnaest mjeseci s tim da sada nisam primio zadnjih šest mjeseci naknadu bolovanja a uredno sam davao dokumentaciju poslodavcu,molim može li mi itko odgovorit na moje pitanje i što mi je činiti?

 

Liječi se i dalje, pa češ vidjeti što će ovaj puta odlučiti hzmo komisija, znaš i sam što može odlučiti. Problem ti je taj što nemaš status hrvi-a ali tu ne možeš po tom pitanju ništa napraviti. Jednino se lječi i dalje pa te jedna od komisija hzmo-a i proglasi radno nesposobnim i pošalje te u mirovinu - najvejrojatnije civilnu invalidsku ( ali polako -

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija