Jump to content

javnobilježnički ispit - ispitni rok 28.06.2011. godine


ivanajbs

Preporučene objave

Poštovani kolege,

 

dobila sam poziv za ispit za 28.06.2011. godine a i neslužbenu informaciju da će dio ispitne komisije biti Ljiljana Hrastinski Jurčec, sutkinja VTS, pa Vas molim, ako netko ima kakva iskustva, informacije a po mogućnosti i pitanja ili dijelove ZTD-a koja voli pitati, da podijeli.

 

Unaprijed zahvaljujem i pozdravljam.

Ivana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam ti nešto špranci ali su mi službene iz ureda i ne mogu ih slati.....pošto mi je sad frka s učenjem nemam vremena izbrisati sve podatke koje ne bi smjele ići van iz ureda....ali mi se javi u 7. Ili 8. mjesecu pa ću pobrisati podatke o strankama i što još treba ..... i poslati što imam.

 

Pozdrav,

Ivana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to bi mi puno značilo jer nemam nikog poznatog tko radi u javnobilježničkom uredu pa se nadam da ćeš naći vremena pobrisati te podatke nakon ispita. Želim ti da položiš i uopće ne sumnjam da nećeš i javi se nakon ispita da čujem kako je bilo i koje su bile teme pismenog (što me najviše muči). Sretno ... :palac:

 

Pozdrav

Mirjana

 

P.S. Meni šprance svakako trebaju pa mi ih uvijek možeš poslati na mail ili bi mi možda poslala svoj mail da te mogu podsjetiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija