Jump to content

Hahaha - prvotravanjska šala


anonimno

Preporučene objave

Hahaha..... u ovo bih možda i povjerovao da sutra nije 1. travanj

 

Pravila Legalis foruma:

 

1. Legalis pozdravlja i podržava svaku pristojnu komunikaciju između svih zainteresiranih za rasprave o pravnim temama. Nisu dozvoljeni nikakvi oblici komunikacije koji iskaču iz okvira pristojne komunikacije, a naročito pozivanje na diskriminaciju i nesnošljivost bilo koje vrste. Pod pristojnom i smislenom komunikacijom

podrazumijevamo sve oblike argumentirane rasprave i iznošenja stavova koje ne uključuju korištenje prostota i uvreda, kako prema drugim diskutantima, tako i prema pojedinim ustanovama, organizacijama, pojedincima te drugima. Sve objave koje iskaču iz ovih okvira bit će djelomično ili potpuno izbrisane, dok će teme čija diskusija skrene iz okvira smislene i pristojne komunikacije biti zaključane ili obrisane.

 

Hahahaha, stvarno ste komični, svaka čast za prvotravanjsku šalu

:jumping:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni je recimo tocka 9 pravila full ok i samo cekam kad ce ju primijeniti na tebe ;-)

inace, meni se kao ucestalom posjetitelju ovog foruma cini da ovo nije nista novo (samo je od jucer i "sluzbeno" objavljeno) i da su svo troje sa neogranicenim preventivno-represivnim ovlastima na ciju primjenu nitko ziv nema prava zalbe (ode demokracija i tricetvrt ustava u vrazju mater :-) ) inteligentni i ozbiljni ljudi kadri povuci razumnu granicu na koju niti jedan dobronamjerni korisnik nece imati primjedbe, pa sve u svemu, nista novo, izuzev ekstremnih izuzetaka, sve ce biti kao i do sada....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bobby ili nebobby, sve ti je ovo full jednostavno, svidja ti se - uzivaj, ne svidja ti se, odes dalje i pustis na miru one kojima je dobro... eto, ako vas je vise od jednoga napisalo ovih zadnjih 5 postova, otvorite si lijepo svoj forum, uredite ga po vlastitom ukusu, pa tamo brisete, risete, moderirate, mijenjate slicice i nitko sretniji i od vas i od nas....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bobby ili nebobby, sve ti je ovo full jednostavno, svidja ti se - uzivaj, ne svidja ti se, odes dalje i pustis na miru one kojima je dobro... eto, ako vas je vise od jednoga napisalo ovih zadnjih 5 postova, otvorite si lijepo svoj forum, uredite ga po vlastitom ukusu, pa tamo brisete, risete, moderirate, mijenjate slicice i nitko sretniji i od vas i od nas....

 

a ovdje se našao još jedan da prosipa pamet :-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

aha, a jesi li ti 6-ti buntovnik? ajde jos jedan i ja vam free of charge otvorim jedan forumcic i sve vas promoviram u moderatore tamo i ima da uzivate i rulate svoja pravila koliko vas volja, vrijedi?

 

a da taj "forumčić" otvoriš za sebe i tamo prosipaš pamet koju si kupio na tržnici? :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fakat si dosadan čovječe, pa tko god to bio, iako mi sve smrdi na studenta-dosadnjakovića]frustriran do kragne,karikatura za sebe..da tražiš povećalom, takvog ćeš teško naći

 

Čini mi se da ne voliš ravnopravnu borbu :-D Našao si sebi ravnog :-D btw, koliko si platio 1/2 kilo mozga :-?:-D čujem da ih sada ima na rasprodaji... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija