Jump to content

Uplata mirovine iz Njemacke?


BOSS33

Preporučene objave

Postovani!

Mom suprugu je mirovina uplacivana na tekuci racun u banci, ali kada je fina blokirala taj racun, moj je suprug zatrazio od nadleznih da mu se ubuduce mirovina salje postom u obliku čeka, i to je poslao preporucenim pismom.

Medutim, ponovno su mu mirovinu poslali na blpkirani racun. Kada je zatrazio telefonom objasnjenje zasto nije isplaceno čekom, rekli su mu da pismo nisu dobili. Mi smo tada zatrazili u posti potraznicu za tim pismom i danas smo dobili pismenu obavijest da je pismo uruceno odgovornoj osobi 05.05.11. skoro mjesec dana prije nego oni salju mirovine. Sta da radimo? Dali na osnovu potvrde koju smo dobili, moze moj suprug traziti naknadu stete, jer je evidentno da je doslo do propusta greskom njihovog covjeka? Molim vas hitan odgovor!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BOSS33 je napisao:

Postovani!

Mom suprugu je mirovina uplacivana na tekuci racun u banci, ali kada je fina blokirala taj racun, moj je suprug zatrazio od nadleznih da mu se ubuduce mirovina salje postom u obliku čeka, i to je poslao preporucenim pismom.

Medutim, ponovno su mu mirovinu poslali na blpkirani racun. Kada je zatrazio telefonom objasnjenje zasto nije isplaceno čekom, rekli su mu da pismo nisu dobili. Mi smo tada zatrazili u posti potraznicu za tim pismom i danas smo dobili pismenu obavijest da je pismo uruceno odgovornoj osobi 05.05.11. skoro mjesec dana prije nego oni salju mirovine. Sta da radimo? Dali na osnovu potvrde koju smo dobili, moze moj suprug traziti naknadu stete, jer je evidentno da je doslo do propusta greskom njihovog covjeka? Molim vas hitan odgovor!

 

 

Zar nitko nezna??????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BOSS33 je napisao:

Postovani!

Mom suprugu je mirovina uplacivana na tekuci racun u banci, ali kada je fina blokirala taj racun, moj je suprug zatrazio od nadleznih da mu se ubuduce mirovina salje postom u obliku čeka, i to je poslao preporucenim pismom.

Medutim, ponovno su mu mirovinu poslali na blpkirani racun. Kada je zatrazio telefonom objasnjenje zasto nije isplaceno čekom, rekli su mu da pismo nisu dobili. Mi smo tada zatrazili u posti potraznicu za tim pismom i danas smo dobili pismenu obavijest da je pismo uruceno odgovornoj osobi 05.05.11. skoro mjesec dana prije nego oni salju mirovine. Sta da radimo? Dali na osnovu potvrde koju smo dobili, moze moj suprug traziti naknadu stete, jer je evidentno da je doslo do propusta greskom njihovog covjeka? Molim vas hitan odgovor!

 

 

Jos uvijek nikakav odgovor a meni je hitno?????????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija