Jump to content

kako sastaviti punomoć?


babus

Preporučene objave

Dobar dan,

Imala bih jednu molbu i nadam se da će se naći netko tko mi može pomoći.

Naime, zanima me sljedeće: majka mi je 100%-tni invalid, pa s obzirom da ne može sama obavljati nikakve poslove što se tiče banke, pošte i svega drugoga kako zbog svoje nepokretnosti, tako i zbog svojih čestih boravaka u zdravstvenim ustanovama, htjela bi mi potpisati punomoć kod javnog bilježnika,a koja mi omogućuje da sve što je potrebno mogu učiniti ja umjesto nje. Pitale smo kod javnih bilježnika postoji li već neka špranca koja obuhvaća sve takve djelatnosti i dobile negativan odgovor. Rečeno nam je da same to napišemo i dođemo ovjeriti. Budući nemam pravnog iskustva, a da ne navodim poimenično sve institucije u kojima bi mama nekada nešto ev.trebala obaviti, a da pri tom ne izostavim neki važan detalj, zamolila bih nekoga od Vas ako me može savjetovati ili ovdje na portalu ili pak na e-mail:buby.zs@hotmail.com kako da to sastavimo.

 

Srdačan :mase2: i unaprijed veliko hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost ne postoji neka formulacija koja bi mogla pokriti baš sve eventualne poslove

ali ovo bi pokrilo dosta toga

punomoć

ja Ime prezime, adresa, datum rođenja, oib

ovim opunomoćujem

svoju kćer

ime, prezime, adresa, datum rođenja, oib

da u moje ime i za moj račun poduzima sve pravne poslove

kod svih organa i institucija radi zaštite i očuvanja mojih prava i interesa, a posebno

-da preuzima sve poštanske i pismovne pošiljke pristigle kod Hrvatske pošte d.d.

-da potpisuje sve dokumente, podneske, zahtjeve i pokreće sve potrebne postupke u mojem interesu

-da raspolaže sredstvima na računu broj xxxx otvoren kod xxxx banke

-

ako imate još nešto konkretno na umu svakako dodajte...

 

mjesto, datum

vlastoručni potpis

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija