Jump to content

molim pomoć u vezi kamata


mimi_106us

Preporučene objave

imao sam prometnu nezgodu 1998 god i sud je 2004 god presudio da sam kriv i naloženo mi je da u ratama isplatim 55000 kn osiguranju koje je oštećenom isplatilo tu cifru...

ovih dana sam procijenio da je to pri kraju i nakon upita koliko je još ostalo za platiti do kraja rečeno mi je još 230000kn!!!

redovno sam svaki mjesec uplaćivao 15ookn pa me sada zanima dali je to regularno po zakonu ili kako god...

hvala

p.s. ako netko ima nekou uputu ili zna moze ovim putem ostaviti tel pa cu nazvati...

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da tako sam i ja mislio ali oni toliko traze i sada mi govore ako uplatim odnah 100000kn da bude sa time sve zatvoreno...

ja nezman ovo je kao da smo na placu...

zar onda nije to kažnjivo..ako to nije po zakonu onda bi ja njih trebao tužiti za pokušaj obmane, ili iznude ili sl...

uglavnom hvala na odgovoru i ako imate kakvu preporuku šta sada poduzeti..kako dalje???

hvala još jednom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mimi_106us je napisao:

ako uplatim odnah 100000kn da bude sa time sve zatvoreno...

ja nezman ovo je kao da smo na placu...

 

Vi ste dug već davno otplatili, ako su podatci koje ste dali točni!

 

Da , tako se osiguravatelji ponašaju - oderi i prevari koga možeš.

Naročito ako je ovca, poput vas. Nemojte se uvrijediti, velika većina ljudi ne zna izračunati nešto ovako jednostavno kao što je otplata duga s kamatama.

 

Ako je sud 2004. odredio da trebate platiti 55000 kn u mjesečnim ratama od 1500 kn, uz max. (gotovo zateznu) kamatu od 14 %, i vi od tada plaćate, dug ste otplatili u 47 mjesečnih rata, dakle u četiri godine.

 

Tražite vi njih da vam vrate preplaćenih vaših preko 50000 kn, sa kamatama.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija