Jump to content

zastara potraživanja za naknadu na novorođenče od općine


mane55

Preporučene objave

zastara potraživanja za naknadu na novorođenče od općine

 

molio bih vas za pomoć! Prošle godine predao sam u svojoj općini zahtjev radi ostvarivanja prava na naknadu koju mi daje općina za zajednički život sa suprugom i novorođenče. Nakon dva-tri mjeseca dobio sam rješenje kojim mi je odobrena isplata sredstava na tekući račun...od tog rješenja je prošlo već skoro godinu dana a općina se brani da nemaju sredstava...što napraviti i dali na takva rješenja postoju zastare..unaprijed vam se zahvaljujem i molim za brzi odgovor...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mane55 je napisao:

zastara potraživanja za naknadu na novorođenče od općine

 

molio bih vas za pomoć! Prošle godine predao sam u svojoj općini zahtjev radi ostvarivanja prava na naknadu koju mi daje općina za zajednički život sa suprugom i novorođenče. Nakon dva-tri mjeseca dobio sam rješenje kojim mi je odobrena isplata sredstava na tekući račun...od tog rješenja je prošlo već skoro godinu dana a općina se brani da nemaju sredstava...što napraviti i dali na takva rješenja postoju zastare..unaprijed vam se zahvaljujem i molim za brzi odgovor...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija