Jump to content

Plaća li se ... ?


anonimno

Preporučene objave

Ako se plaća kako se mogu odjaviti.

 

eh, gotovo je sad, trebao si ciati sto pise prije nego si kliknuo "ok"... ne mozes se odjaviti naredna 24 mjeseca (ugovoreno obavezno trajanje korisnickog racuna) a sama registracija se ne placa, ali koristenje accountom je 100eur/mjesecno u kunskoj protuvrijednosti po srednjem kursu nbh.

ja nemam novaca da se registriram i zato sam anoniman, ali registrirani korisnici su u puno privilegiranijem polozaju od nas anonimaca, vrijedi to 100eur/mj...

 

btw, zelim ti dobrodoslicu u svijet elektronickih komunikacija, kako u moje osobno ime, tako i u ime bil gejtsa, vlasnika interneta ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

te pozdravlja, i evo, kaže - ne moraš ništa platiti...za sada..

:lol2: :lol2:

 

hajmo, šalu na stranu..

(još će čovjeku srce ( i novčanik) puknuti od muke i tuge)..

 

nikakvu lovu nikome ne dajete, legalis je besplatan..

(zato nas i gnjave kojekakve biljke)

 

ali, ako baš imate silnu želju, ili viška love, ili ne znate na što biste ju potrošili, a baš vam je ovdje zgodno i lijepo..pa, eto...samo nabrajam... :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

legalis je besplatan..

 

je iz pozicije nas korisnika, ali netko placa domenu, hostinge, bandwidthove i sto vec ide uz odrzavanje ovakve stranice, a uz to cijelo urednistvo volontira... treba to cijeniti, svaka cast.

 

(btw, bas mi je drago da sam te razveselio, ova s bill gatesom je bila dobra, moras priznati ;-))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je, thx je thanks, btw je by the way (usput), nhf je no hard feelings (bez uvrede), lol je laughing out loud (smjesno za krepat), asap je as soon as possible (sto prije), np je no problem... eto to bi ti bile najcesce koriscene skracenice/akronimi u ovakvoj komunikaciji, a koriste se bez obzira na kojem se jeziku komunikacija odvija i bez obzira na jezicne cistunce/gramaticke gnjavatore...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... thx ! Btw, iskreno, nisam se nadal tak brzom odgovoru. Zato cu ja to asap probat naucit ! nhf, pokusavam odmah ovo primijenit. Kak mi ide ? (ko idiotu, to sam ja sam sebi rekel, da vas postedim zezanja i dodatnog pisanja). np, prvih 100 godina je najteze. U svakom slucaju jos jednom hvala na odgovoru. Bokic ! :klanjam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kak mi ide ?

 

rasturas! samo, treba naci mjeru i sa akronimima i sa emotikonima, ne sad da svaka treca bude akronim, a iza svake druge rijeci smajlic...

 

i procitaj onaj izvadak iz netiquette-a sto ti ga je ane linkala, to je bitno... i nemoj da te zbuni sto spominje newsgrupe, sve to vrijedi i za forume, netiquette je pisan u vrijeme kada je osnovni oblik komunikacije bio usenet, a zbog slabih racunala i sporih modema forumasenje bilo i financijski skupo i tehnicki tesko izvedivo...

 

i ne zaboravi jos nesto, cijeli vic je u diskusiji, u suprotstavljanim misljenjima i brusenju stavova, pa kad ti netko ovako samouvjereno saspe iz rukava 5-6 linkova i ti njoj poruci bar nesto, evo npr ovo:

http://hr-netiquette.org/wp/archives/01/09/2004/biti-moderator/

tek toliko da joj ne ostanes duzan i da se ne uobrazi ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... jer, btw, sam stalno na putu pa dok se vratim dotle vi svi skupa napisete sto postova i dok ih ja sve prokuzim (i pogledam) i tu i tam (kak je za to kratica ?) ozbiljno i dobronamjerno iz iskustva i ja napisem koji post na neku temu (u pravilu Trgovacko pravo, tu sam skoro pa doma). Poneki od vas mi fakat uljepsaju ovu groznu svakodnevicu, a neki su postovi stvarno - lol. Ozbiljno ! Dok odem pa-pa s legalisa drugi sam covjek (u boljem smislu). Thx svima !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija