Jump to content

vjezbenik


anonimno

Preporučene objave

Vauuuu.... znači drago dijete ti tražiš pomoć za tvoj mali problemčić ovdje preko interneta... hmmm.. pa da..

Baš me zanima kako se postavljaš pred strankama, jer stranke u tebi vide spasitelja... jadne one sa tobom.

 

Možda da pitaš za savjet kako se postaviti tvojoj odvjetnici, onoga koji ti je uplatio magisterij. hmm što kažeš na to.

A pravosudni, i to misliš dati... vauu, pa ti si naša buduća ministrica..

 

Daj sjaši sa tako glupom pitanjima..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za ne povjerovati koliko izlijeva frustriranosti ima na ovom forumu :-o sto ti tocno smeta u pitanju autorice :-? ambicija,uspjeh ili nesto trece :-? ili jos vaznije zasto ti smeta :rigoleto: i znas kako se kaze ne postoje glupa pitanja,samo glupi odgovori ;-) a mislim da ne bi bilo lose da t,i i tebi slicni koji ovaj forum posjecujete radi virtualnog lijecenja frustracija i kompleksa, poslusate savjet iz zadnje recenice tvog posta i "sjasite" s glupim odgovorima :coffe:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Opusti se , nije to takav problem, sjedni sa ženom i popričajte, niti su sva predavanja obavezna niti je to tako puno predavanja da ne bi stigla raditi, kompromis malo s predavanjima, malo sa šeficom dok traju, ali ja bih ti iz svog iskustva preporučila da prvo položiš pravosudni i dobiš stalni posao jer je to puno love, a i kad budeš učila za pravosudni, zamrznut ćeš status na pds-u, a to zna koštati i love. Ja sam pustila prvi upisni i odmah nakon pravosudnog upisala i jako sam zadovoljna jer me ispunjava, a opet nema nervoze zbog pravosudnog niti nemogućnosti plaćanja. Tu još pribroji putne troškove i izostanke za vrijeme polaganja ispita pa se i vremenski i novčano fino nabroji. Kako bilo, sretno što god odlučila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija