Jump to content

policija me traži...


gogorogo

Preporučene objave

u 1. mjesecu 2008. sam napuhao 1,1 promila. prošle godine sam dobio rješenje o tri mjeseca bez dozvole koje sam odgulio, a par mjeseci kasnije odgovor na moju žalbu. ona se odbacuje i još moram platiti 2500 + 190 kn. ja to nisam do danas platio, a danas me tražila policija doma, pretpostavljam zbog toga jer nemam nikakvih drugih prekršaja. zanima me slijedeće; 1. kak često policija dolazi na vrata ? 2. kaj ak im otvorim, privode me, koliko dugo sam u stanici, kak to ide ? kaj ak sam sa klincima solo doma ? kaj ak im žena moja otvori i kaže da me nema jer imaju pravo ući u stan ? 3. kaj ak ja sad platim kaznu, kaj se onda dešava ? 4. zastara je nakon ...? jel postoji zastara ? od kad se računa ?

hvala unaprijed !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. po nekom rasporedu jer niste niti prvi niti jedini koji izbjegavaju plaćanje kazne

 

2. uručuju vam rješenje o zamjeni novčane kazne kaznom zatvora u trajanu od xx dana

 

3. ako sad platite nema zatvora

 

4. zastara je nakon 3 godine od pravomoćne sudske presude

 

dakle možete

a) skrivati se 3 godine ali doslovno skrivati, ne smiju vas nikad zaustaviti, ne smijete prelaziti državnu granicu, ne smijete otići produžiti osobnu/putovnicu

 

b) odmah platiti kaznu

 

c) čekati da dođu po vas pa APP (možda više neće dolaziti), ali tada imajte uvijek sa sobom 2700 kuna za kaznu (platiti se može i na ulazu u zatvor)

 

d) odguliti tih xx dana u zatvoru, ali po pričama onih koji su bili škrti platiti kaznu, ja to ne bi preporučio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija