Jump to content

zajam za kuću


galehr

Preporučene objave

Štovani,

Radi se o sljedečem.

 

Prije 6 godina moj "prijatelj" je kupio gradilište da bi sagradio skladište. Pitavši me da li bih htio tamo raditi i čuvati skladište,a on bi sagradio kuću rekao sam da. Medjutim pored samog gradilišta se prodavala jedna kuća (vikendica) za 10000 eura. Rekao sam mu da mi posudi 10000 eura da kupim tu kuću pa bi mu kroz posao to vratio.On mi je posudio taj novac

a ja sam stavio kuću na njegovo ime kao garanciju da ću mu i platiti.Kuća je bila bez ikakvih komunalija i nije bila za život.Ja sam u tu kuću uložio oko 30000 eura jer sam je obnovio komplet od instalacija,prozora ,vrata,žbuka,voda,struja jednostavno se može reći da je kuća nova izuzev vanjske fasade. Tijekom vremena je moj "prijatelj"

pao u financijske probleme i nikako da počne graditi do danas.

A sada najvažnije pošto su kuća i gradilište na njegovo ime on je podigao hipoteku na 163500 eura u zg banci.

A nije mi ni dao da se prijavim na kućnu adresu dok nisam potpisao ugovor o podstanarstvu,a skrbim i za svog unuka čiji sam zakonski skrbnik pa sam to bio prisiljen i učiniti radi malog da ne bi ostao bez njega.

 

Molim vas da me savjetujete šta da radim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija