Jump to content

Pitanje za uredništvo - dobronamjerno


anonimno

Preporučene objave

Prije svega sve pohvale moderatorima, pravnicima i odvjetnicima koji pomažu da legalis funkcionira i svima onima za koje ni ne znam da postoje a bez kojih ne bi bilo legalisa.

 

Kada gledam sve te rasprave, forume, prepucavanja i pametovanja, pri cemu se neki sluze izrazima latinskog misleci da tada postaju bogovi, vjerujem da Vam nije lako. Vjerojatno ste na to navikli. Zao mi je sto u Vasem domenu struke vidim kod odredjenih osoba veliku dozu muskog sovinizma, posebno velike doze sarkazma ... mi, obicni smrtnici bismo prije ocekivali razumne prepiske i diskusije, a ne ponavljanje djecjih igara kao na Saboru. Drzim Vam palceve da izdrzite sa svima nama !

 

E, a sada jedno pitanje. Primijetio sam u mnogo slucajeva (pretpostavljam da u urednistvu, iako je anonimno, ipak vide tko zapravo postavlja pitanja), da u prevladavajucem postotku slucajeva odgovor ipak ide prvo anonimnima. Slucajnost ili ... ?

 

Ostajem kod svih pohvala i lijepo Vas pozdravljam !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drzim Vam palceve da izdrzite sa svima nama !

 

..... da u prevladavajucem postotku slucajeva odgovor ipak ide prvo anonimnima. Slucajnost ili ... ?

 

izdržljivi smo iako smo mali,

a na podršci zahvaljujemo...

 

odgovor na pitanje - čista slučajnost..

uopće nisam to niti primjetila, a iskreno niti proučavala..

uredništvo nije anonimno, pa možete vidjeti gdje se javljaju i na što odgovaraju..

ostali registrirani korisnici ili anonimci odgovaraju na ono što žele ili znaju..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U svakom slučaju, hvala na odgovoru. Samo sam bio malčice znatiželjan. Možda sam izabrao pogrešan nadimak ? U svakom slučaju, slučajnost ili ne, obično pod "anonimno" dobijem puno prije odgovor. Zaključak : promijenit ću nadimak. Zezam se, ali stvarno ste bili brzi. I zato još jednom od srca zahvaljujem i na drugim odgovorima koje sam već primio od Vas. Ako se nađe koja tema kojoj znam točan i zakonom utemeljen odgovor, rado ću pomoći. A dotle, šaljem Vam puno lijepih pozdrava !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ha, čujte..

naše je da držimo i održimo legalis..ako imamo vremena i da odgovorimo na pitanja na koja znamo siguran odgovor ili bar da uputimo osobu gdje da ga potraži...pored legalisa imamo svi i privatni život i druge poslove i obaveze...

ima ovdje ljudi koji znaju i navrate, pa će te možda dobiti odgovore na pitanja koja vas još uvijek muče..

i, naravno, slobodni ste pomoći drugima u njihovoj muci..

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija