Jump to content

Svjet/ideja potrebna


anonimno

Preporučene objave

Zaustavili me , prekoracenje brzine 13 km/h , kaze cika pandur 610 kn i 2

kaznena. Situacija sljedeca , izlazim iz zavoja,i jedan auto ispred mene , njega

puste , mene haltaju i kaze da izadzem iz auta. Pitao sam ga za atest

pucaljke ali je rekao da ga nema sa sobom vec da dodzem ujutro u stanicu i da

ga tamo pogledam posto ne zele da im se zguzva ( njegove rijeci) kada ga

nose sa sobom. E sada, do sada nisam kaznjavan niti krivicno gonjen :) Ima

li kakve sanse za neku zalbu ili da samo platim ? Moguca zastara mozda? E

, da nisam nista potpisao. Iako znam da nema prevelike veze. I da , auto koji je vozio ispred mene nisu zaustavili a mene jesu , a da sam vozio vise nego on po zakonima fizike bi ga udario :-D

 

Dakle student bez primanja, potrebuje rad za opce dobro ili opomenu . Kakve su mi sanse?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oprosti , krivo sam napisao 1 kazneni.

Ovih 110 kn moram platiti odmah ili kada bude doslo rjesenje za platiti nakon odluke suca za prekrsaje?

 

Jos me zanimalo , je li ja dva primjerka prigovora saljem u istoj kuverti ili odvojeno ? U kuvertu stavljam samo prigovor bez prekrsajnog naloga? I nakon toga to posaljem na adresu policijske uprave ili di ? Sorry mozda jesu glupa pitanja ali zelim biti na cisto sa time.

 

Hvala ti na odgovoru !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dva primjerka prigovora u jednoj koverti poslati preporučeno.. ili tri primjerka ponijeti u tu PP, dva im predati, a na jedan nakon što udare prijemni pečat zadržiš za sebe..

 

nasloviš na PU xxx PP xxx iz zaglavlja na prekrš. nalogu i s pozivom na taj broj pod kojim je izdan... i sačuvaš si taj nalog (za uspomenu)..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija