Jump to content

dva ugovora jedan radnik???


Alen-RI

Preporučene objave

Poštovani,

 

imam jedan problem a to je da sam se zaposlio u jednoj d.O.o. firmi i potpisao ugovor na određeno vrijeme,nakon mjesec i pol dana firma mi je dala novi ugovor sa većom plačom ali bez anexa tj. nije pisalo da je to anex ugovora.

Nakon određenog datuma koji je stajao u UOR-u ja sam prestao raditi radi isteka UOR-u. Naime imao sam dosta prekovremenih sati koji mi nisu isplačeni i sad to moram preko suda tražiti ali me zanima koji se ugovor gleda pošto su obadva praktički valjani jer nema anexa.Plača mi se "isplačivala" po drugom po redu ugovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Alen-RI je napisao:

Poštovani,

 

imam jedan problem a to je da sam se zaposlio u jednoj d.O.o. firmi i potpisao ugovor na određeno vrijeme,nakon mjesec i pol dana firma mi je dala novi ugovor sa većom plačom ali bez anexa tj. nije pisalo da je to anex ugovora.

Nakon određenog datuma koji je stajao u UOR-u ja sam prestao raditi radi isteka UOR-u. Naime imao sam dosta prekovremenih sati koji mi nisu isplačeni i sad to moram preko suda tražiti ali me zanima koji se ugovor gleda pošto su obadva praktički valjani jer nema anexa.Plača mi se "isplačivala" po drugom po redu ugovoru.

 

Može li mi netko odgovoriti ako zna odgovor?

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija