Jump to content

seminar- hok


schok

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

Nosila sam ali imaju i kolege pa ako nesto i nemas mozes posudit. Lezernije je nego na samom pravosudnom i svi se mogu dogovorat dok se pisu presudu (ne bude nitko s vama) pa stvarno mozes posudit ako neki zakon nemas.

Ja sam nosila i hrpu drugih zakona kao za pratit gradivo po njima sta i nije bilo pretjerano potrebno.

Mozes uzet i laptop pa imas zakone na njemu ako ces...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

sussa je napisao:

kolege da li netko točno zna kada se i kako prijavljuje seminar? da li je potrebno da prođe vrijeme od 18 mjeseci odvjetničkog vježbeništva ili se seminar može prijaviti i obaviti i prije isteka tog roka?

hvala!

 

Kolega/ice,

U slicnoj situaciji sam i ja,pa provjereno mogu reci da na zalost mora proci 18 mjeseci za obavljanje seminara.Naime,ja cu 18 mjeseci imati u kolovozu ove godine,a htjela sam se prijaviti za seminar u lipnjuna sto sam dobila odgovor iz Hok-a da mi je prijava preuranjena,te da se na isti mogu prijaviti tek za seminar koji ce se odrzati u rujnu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam stjecala 18 mjeseci taman u vrijeme odrzavanja seminara i primili su me, znaci u trenutno prijave nisam imala 18 mjeseci ali u trenu odrzavanja seminara jesam.

nista ne kosta pokusat se prijavit.

vjerojatno ovisi i o broju prijavu, da imaju slobodnih mjesta vjerujem da bi uzeli i one koji nemaju 18 mj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
hvala kolege na odgovorima :-)

 

Poštovani supatnici,

 

Molim nekog tko zna za info...može li se netko (vježbenik u gospodarstvu) tko nije odvj.vježbenik nekako priključiti seminaru HOK-a? Da li netko provjerava osobe koje ulaze u dvoranu u kojoj se održava seminar?

Htjela bih doći na seminar koji počinje sad u ponedjeljak, malo poslušati i motivirati se. Je li moguće?

 

Tx na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija