Jump to content

posdiplomski studij u mostaru


mara311

Preporučene objave

mara311 je napisao:

Savjet!!!!zavrsavam pravo u mostaru,i mislila sam upisati posdiplomski(isto u mostaru).Da li ce mi se,i kako to priznati u hrv,jer tamo planiram raditi,s obzirom na ulazak hrv u eu,i ostale komplikacije.S napomenom da sam drzavljanin rh....Je li mi pametnije upisati u npr,splitu?Pomazite,zbunjena sam......

 

Priznaje se diploma i postdiplomski bez problema, samo s njom raditi nećeš bez veze u HR. Iz mojeg iskustva, idi u Split.

Nema posla ni s diplomom PF Zagreb, kamoli svima "mrskom" mostarskom.

Jesam li spomenuo da u naš ured vježbenici dolaze klečeći na koljenima za posao, sa Zagrebačkom diplomom i 3 godine na burzi?

Čestitam na najvećoj pogrešci u životu.

Pozdravi mi Horovićku :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene zanima ima li neka prepreka koja bi onemgućavala diplomiranim pravnicima iz Mostara da se u Hrv. zapošljavaju kao odvj.vježbenici?

(imam već radno mjesto u obitelji!) tako da principalu diploma nije uopće bitna. samo me zanima je li mi bolje diplomirati tamo ili u hrvatskoj? odnosno, postoji li tu ikakav problem u vezi zapošljavanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija