Jump to content

mobilni operater


anonimno

Preporučene objave

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 6 godina kasnije...

imam isto pitanje u vezi telefonskih operatera i ovrha. Imam dug prema tele 2 koji stoji vec od 2010.god otplatio sam neki vrlo mali dio, ali ponovo sam nezaposlen i stao sam sa otplatom. Prebivalište mi je prijavljeno kod bake, na njenoj adresi i sada su oni prije par dana zvali da će doći u plijenidbu stvari radi toga dugovanja. Ja na toj adresi čak i ne živim više i ništa nije u mom vlasništvu, pa me zanima imaju li oni pravo plijeniti stvari kod bake u kući i ako imaju na to zakonsko pravo sta mogu napraviti da to odgodim dok ne budem u mogućnosti plaćati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

ček... iz tog onda i proizlazi da ako si prijavljen kao podstanar imaju pravo plijeniti namještaj tvog stanodavca ukoliko on nema više račun za svaki pojedini komad namještaja i tehnike?

 

To ne mogu vjerovati.. čak ni u ovom našem apsurdistanu..

 

odakle izvačiš njihovo pravo da plijene stambeni inventar svih ukućana zbog duga nekoga tko nije vlasnik nekretnine?

 

jel ima negdje primjera toga?

 

to je žešće ugnjetavanje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 6 mjeseci kasnije...

Na jednom od racuna HT imao sam bill limt 50kn a racun je 600kn.Nisam vodio racuna o njemu jer znam da je limitiran, pa sam shodno tome propustio rok zalbe, povjerenstvo, a u Hakom- u su mi rekli da sud dobijam 100% jer ispred sebe imam ugovor o bill limitu i aktivaciju limita.Kako postupiti? Rekli su da ce poslati na ovrhu.Kako ide sudskipostupak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija