Jump to content

Neosnovane prijetnje!


anonimno

Preporučene objave

Dobar dan Vam zelim!

Zamolio bih struni savjet ako je moguce?

Naime,osoba tj.bivsi decko moje danasnje supruge s kojom je bio u vezi prije 7 godina poceo je s neosnovanim prijetnjama mojoj supruzi a i meni da mu moja supruga duzna vecu kolicinu novaca!Prijetnje su prvo pocele tako da je dosao na nasa vrata a kasnije se nastavljaju putem sms poruka!U mojem razgovoru sa njom potvrdilo se da mu nije duzna ni lipe ali njegov bolestan mozak to ne prihvaca! Poceo je sa prijetnjama da ce nabiti taj tzv.dug do 50000 kn sto smatram da je jedan vid kamatarenja za svotu koja mu ona nikako nije duzna(vjerovatno je u tu svotu ubacio sve parfeme i kavice koju je potrosio na nju dok su bili zajedno!!!) Da ga zatucem do bola sa letvom vjerujem da nema velikog smisla jer bih samo sebe uvalio u velike probleme! Pomozite mi sa strucnim savjetom!Hvala unaprijed! :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, kao prvo, morate shvatiti i procijeniti ozbiljnost prijetnje. Ukoliko smatrate da izrečene prijetnje mogu postati daleko više od samih riječi, prvo što morate odmah - SADA - učiniti, jest otići na policiju i prijaviti slučaj.

 

Policijski inspektor će Vas sve detaljno pitati, stoga je najbolje da oboje odete na prijavu. Uzmite si vremena.

 

Savjetujem podnošenje kaznene prijave (to će Vas inspektor također pitati), ali prije toga morate biti svjesni činjenice da će Vas tražiti ili svjedoke ili bilo kakav dokaz. On će Vam dati ujedno i savjet što bi Vam bilo najbolje činiti.

 

Najlošija varijanta je da Vi toj osobi prijetite ili da joj bilo čime naudite. Tada ste izgubili svu prednost koju sada trenutno imate.

 

Nemojte čekati da ta osoba ispuni prijetnje. Odlazak na policiju će Vam oduzeti nešto vremena, ali će inspektor imati sve podatke (posebice ako podnesete prijavu), te u slučaju ponavljanja prijetnji odmah zovite policiju. Uostalom, sve upute ćete čuti od inspektora. Lijepi pozdrav i samo hrabro !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne kužim kak to može se netko sjetiti nakon 7 godina?

Tko zna što je to ? Dali postoje osnovi za "kamatarenje", možda postoji neki dug ipak? Kako znaš da ti žena govori istinu? Kakve su točno prijetnje čime ti konkretno prijeti? Kakav je sms? Je si li prijavio policiji? Nekaj tu ne štima.

Ipak kak se netko može sjetiti da ti dođe na vrata nakon 7 godina? jel nijeti isto ako postoji ikakav dug ili ne postoji zbog kvalifikacije djela.

Evo ti primjer, jedan moj prijatelj bio je dužan neku lovu, frajer ga je maltretirao telefonski, a ovaj nije imao taj čas novac, onda se frajer počeo oztbiljnije prijetiti, a on ga je prijavio na policiju, no njima je rekao da nije dužan ništa (neznam koji mu je vrag bio), ali na kraju je zbog te gluposti on dobio kaznenu prijavu za lažno prijavljivanje kaznenog djela iznude i čak mu prijeti zatvorska kazna jer je frajer zbog toga završio u pritvoru, no kada je uspio dokazati dug, onda se stvar okrenula za 360 stupnjeva, a lova je puno manja nego u tvom slućaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jesi probo pričat s frajerom? znaš kaj oprosti ali ja mislim:

žena te mulja, valjda isto kak je i njega smuljala za lovu, a ti sad primi letvu pa ga 'istuci do bola', pa odite i ti i on zajedno u zatvor, a ona nek troši lovu i nek si nađe novog fakera....

ženski i suviše ženski...ne vjerujem da bi frajer išo kamatariti bivšu...vjerojatno je je posudio neku lovu nakon 'usluga' kao znak dobre volje...možda je to bilo prije 7 dana...ja bi svoju objesio...jer bi bi mi bilo ful sumnjivo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Dobar dan Vam zelim!

Zamolio bih struni savjet ako je moguce?

Naime,osoba tj.bivsi decko moje danasnje supruge s kojom je bio u vezi prije 7 godina poceo je s neosnovanim prijetnjama mojoj supruzi a i meni da mu moja supruga duzna vecu kolicinu novaca!Prijetnje su prvo pocele tako da je dosao na nasa vrata a kasnije se nastavljaju putem sms poruka!U mojem razgovoru sa njom potvrdilo se da mu nije duzna ni lipe ali njegov bolestan mozak to ne prihvaca! Poceo je sa prijetnjama da ce nabiti taj tzv.dug do 50000 kn sto smatram da je jedan vid kamatarenja za svotu koja mu ona nikako nije duzna(vjerovatno je u tu svotu ubacio sve parfeme i kavice koju je potrosio na nju dok su bili zajedno!!!) Da ga zatucem do bola sa letvom vjerujem da nema velikog smisla jer bih samo sebe uvalio u velike probleme! Pomozite mi sa strucnim savjetom!Hvala unaprijed! :-x

 

A kakve su to osnovane prijetnje? Prijetiti se ne smije ni kad imaš osnova. Je si li pričao s njim osim s njom? Možda bi to bilo zanimljivo ili se bojiš istine? Ako je dužna vrati ako nije što te onda muči? Možda osnova za prijetnje?Pa si zato i napisao takvu čudnu konstrukciju, čini se baš da su prijetnje 'osnovane', čisto psihološki, oprosti ali tako mi to izgleda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija