Jump to content

Amex - kako kupiti vrijeme


Principesa

Preporučene objave

Dobar dan svima

 

Molila bih svih Vas da mi predložite mogu li šta napraviti da kupim vrijeme.

 

Evo moje situacije ukratko

 

- ostao mi dug po Amex kartici i nekidan mi stigao prijedlog o ovrsi. Sa svime se slažem i znam da svoj dug moram platiti ali ako mi to sjedne na plaću uz kredit koji imam bit ću u nezgodnoj zapravo nemogućoj situaciji.

 

- razmišljala sam o tome i zato pitam Vas mogu li nešto napraviti da "kupim" vrijeme barem koji mjesec dok mi ne stignu neki izostatci s čime bi cijeli dug riješila. Možda neki prigovor na prijedlog o ovrsi ili nešto slično.

 

Oprostite ne poznajem pravo baš najbolje pa bi mi svaki savjet dobro došao.

 

Tužna Principesa

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li netko kakav savjet, cijeli dan osježavam stranicu nadajući se nekom odgovoru jer mi sutra ističe rok od 8 dana za prigovor.

 

Malo sam čitala druge slučajeve iznesene na forumu pa me zanima vaše mišljenje dali se isplati sada kontaktirati Amex-ov odjel za naplate i tražiti neku obročnu otplatu(pošto su već moj slučaj predali odv.uredu) odnosno da me povuku sa utuženja ili kako se već kaže.

 

Pomozite savjetom kako da sve to samo malo prolongiram dok ne stignem do sredstava da platim dug. Molim Vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Principesa je napisao:

Ima li netko kakav savjet, cijeli dan osježavam stranicu nadajući se nekom odgovoru jer mi sutra ističe rok od 8 dana za prigovor.

 

Malo sam čitala druge slučajeve iznesene na forumu pa me zanima vaše mišljenje dali se isplati sada kontaktirati Amex-ov odjel za naplate i tražiti neku obročnu otplatu(pošto su već moj slučaj predali odv.uredu) odnosno da me povuku sa utuženja ili kako se već kaže.

 

Pomozite savjetom kako da sve to samo malo prolongiram dok ne stignem do sredstava da platim dug. Molim Vas.

ako vam račun nije blokiran požurite dogovoriti s amexom ili odv.uredom obročnu otplatu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija