Jump to content

Centar za soc. skrb i zapošljavanje


hrvatin

Preporučene objave

-prijavila se na natječaj CZSS - za posao blagajnik/likvidator

imam završenu ekonomsku školu i i preko 10giskustva , traži se 6mj /radila u banci i imam traženi staž

-izabrana osoba koja ima prekvalifikaciju škole i iskustvo rada konobarice-te zaposlena u svom privatnom obrtu do 2mj. prije natječaja /natječaj namješten/-obrt još radi na ime supruga

-žalia sam se i istakla -školu.iskustvo , nezaposlen suprug, nezaposlena ja i petero djece,različite dobi ,ali nitko nema posao!!!-obitelj egzistencijalno ugrožena.

Predsjednica Upravnog vijeća-dipl. socijalna radnica , N.Klarić /tad i saborska zastupnica/- na moju žalbu skupa sa Upravnim vijećem odgovara da je moja žalba nije OSNOVANA-niti jedan moj argument nije pobijen , jer je ISTINIT!!-MOŽETE LI VJEROVATI DA UVAŽENA- BIVŠA ZASTUPNICA I k tome socijalna radnica može tako nešto potpisati!!!Obratila sam se svima od J.Kosor, D.Milinović,Ministarstvu obitelji , Ministarstvu rada i soc. skrbi svi su se papirnato izigrali upućujući na drugog

i nitko nije ništa napravio da ispravi nanesenu mi nepravdu.

Državni inspektorat je utvrdio prekršaj i uputio Prekršajnom sudu prijavu-neznam što je dalje bilo.Ja sam napisala tužbu Upravnom sudu u svibnju 2011. i poslala požurnicu u studenom 2011.jer moja obitelj je EGZISTENCIJALNO ugrožena ,ja i s uprug ne radimo imamo PETERO djece, a gospođa SOCIJALNA RADNICA-ex zastupnica potpisuje da moja žalba nije osnovana /NIJE VAŽNA ŠKOLA, NIJE VAŽNO ISKUSTVO, NIJE VAŽAN SOCIJALNI STATUS-mrtva hladna , pa to se radilo 1941.,a sve zbog toga da vrati uslugu dotičnoj osobi iz koje je ona imala osobnu materijalnu korist /kampanja za gradonačelnicu imala je za sponzora supruga zaposlene osobe-ukoliko gospođa ima potebu vratitI uslugu nek je vrati iz osobne imovine koju je POŠTENO stekla!!! a ne od državne odnosno naše imovine.

Dakle kako požuriti UPRAVNI SUD da rješi moju situaciju i ispravi nanesenu m,i nepravdu ?????

 

 

 

 

:palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Požurnicu napisala e-mailom 10.11.2011., a dobila odgovor 07.02.2012./ZA NAŠE POJMOVE -DOBRO,MISLILA SAM DA NEĆE BITI ODGOCVOR /- da je moj predmet u postupku rješavanja, a to isto su mi rekli u srpnju 2011., telefonom na protokolu, da je predmet kompletiran i u postupku rješavanja , s napomenom da se rješavaju predmeti iz 2009.g. -dakle moj predmet će čekati još dvije godine ukoliko ulazak u EU ne ubrza postupak.

Zašto Rubens misli da ovako neću dobiti nikad posao-ja još vjerujem u PRAVDU I ISTINU , ma kako to naivnozvučilo, dakle ja sam posao tražila la legalan način i koristim sve pravne lijekove koje ova zemlja nudi i ne mislim odustati taman završila u Strassburu , ovaj put idem do kraja 20 godina sam puštala i čekala svoj red, ali ipak je svatko kovač svoje sreće i ja se nadam da ću je iskovati ovaj put! Upravnom sudu sam pripremila još jednu požurnicu i dopunu predmeta,-dopis Državnog inspektorata o utvrđenim nepravilnostima, naime ,Državni inspektorat je zbog prekršaja podigao prijavu

protiv CZSS -/koji bi po zakonu trebao biti novčano kažnjen sa nemalom svotom i ravnateljica osobno!-to treba izreči Prekršajni sud -na prijedlog Državnog inspektorata.Neznam kako ću to provjeriti -da li je provedeno?Zašto rubens misli da neću ovako posao dobiti? Pa nisam ga dobila niti pišući 20 godina molbe , odlazeći na namještena testiranja, prekvalifikacijom .....koji savjet rubensa je -KUVERTA!!!-NE DOLAZI U OBZIR!!!!! oD SAD SAM ZVIŽDAČ, DOSTA JE ŠUTNJE I POZIVAM SVE OSTALE DA JAVNO KAZUJU ISKUSTVA I PROZIVAJU KORUPCIJU I LAŽIRANJE!!!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 mjeseci kasnije...

CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB, odnosno Upravno vijeće me uputilo na pokretanje upravnog spora -dakle na Upravni sud.

Danas dobijam od Upravnog suda -moja tužba je odbijena zbog NENADLEŽNOSTI suda!!!!

1.TKO ODGOVAR I KAKO za dovođenje stranke u postupku u zabludu???

2.Neslužbeno doznajem da je Centar u odgovru na moju tužbu tražio OD uPRAVNOG SUDA DA MOJU TUŽBU ODBACI ZBOG N ENADLEŽNOSTI!!!!

dAKLE PRIZNAJU DA SU ME NAMJERNO DOVELI U ZABLUDU.ŠTO UČINIT????

 

Ažurirano

 

CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB, odnosno Upravno vijeće me uputilo na pokretanje upravnog spora -dakle na Upravni sud.

Danas dobijam od Upravnog suda -moja tužba je odbijena zbog NENADLEŽNOSTI suda!!!!

1.TKO ODGOVAR I KAKO za dovođenje stranke u postupku u zabludu???

2.Neslužbeno doznajem da je Centar u odgovru na moju tužbu tražio OD uPRAVNOG SUDA DA MOJU TUŽBU ODBACI ZBOG N ENADLEŽNOSTI!!!!

dAKLE PRIZNAJU DA SU ME NAMJERNO DOVELI U ZABLUDU.ŠTO UČINIT????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija