Jump to content

pomno smisljen plan


jaguar82

Preporučene objave

(...) vještečenje djeteta koje je provedeno bez ikakvog naloga suda (...) Opčinski sud tj. sutkinja Gordana Rotim je prihvatila taj nalaz, no Županisjki sud je odbio i to vjerojatno iz razloga jer sam jednu nespretnu rečenicu psihologinje Bračun uspio izokrenuti na svoju stranu.

 

(...) dotična majka može ishodovati bilo kakav nalaz i prikazati ga sudu koji će ga prihvatiti dokazuje i nalaz dr.sc. Sanja Hajšek o meni, iako me ista doktorica nikad nije pregledala niti sam ikada bio njezin pacjent.

Ništa mi ovdje nije jasno. Kao što sam rekao, obično je sud taj koji određuje neko vještačenje pa je stoga čudno da je to privatno vještačenje prihvatio Općinski sud, a Županijski ga odbio.

 

Koju ste to nespretnu rečenicu psihologinje uspjeli izokrenuti u svoju korist?

 

A ovo da je vjerodostojan nalaz o osobi koja nikad nije bila u ordinaciji, to mi je nevjerojatno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Još jedna svinjarija stiže od predstojnice centra za epilepsije pri KBC-u Zagreb dr. sc. Sanje Hanjsek. Navedena doktorica izdala je nalaz koji je upućen sudu u kojem tvrdi: ""Držim da je bolesnica kao majka sasvim sposobna odgajati dijete, štoviše, dijete se ne smije odvajati od majke poglavito uzimajući u obzir podatke o drugome roditelju."."

 

Prije izvjesnog vremena u medijima je bila informacija upravo o KBC-u Zagreb i o tome da ih istražuje Uskok zbog raznih "dealova" sa kartonima stranaka sa psihijatrijskog odjela!?

Ovo što spominješ je još jedan u nizu primjera u kojem su pojedini liječnici u Hrvatskoj spremni pisati dijagnoze po narudžbi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ništa mi ovdje nije jasno. Kao što sam rekao, obično je sud taj koji određuje neko vještačenje pa je stoga čudno da je to privatno vještačenje prihvatio Općinski sud, a Županijski ga odbio.

 

Koju ste to nespretnu rečenicu psihologinje uspjeli izokrenuti u svoju korist?

 

A ovo da je vjerodostojan nalaz o osobi koja nikad nije bila u ordinaciji, to mi je nevjerojatno...

 

Bez brige, niste jedini kome nista nije jasno. Svakome tko je upućen u ovaj postupak a ima zdrav razum nije jasno šta sudice Gordana Rotim i Sanja Sušilović rade i koju iskrivljenu viziju stvarnosti one imaju. Na zalost ne smijem javno iznjeti koju rečenicu psihologinje sam izokrenuo na svoju korist jer je izravno tiće stanja mlt. djeteta, njega svakako želim zaštiti dok o ostalim akterma bit ću slobodan uvijek sve objaviti.

 

Znam da bih mogao odgovarati poradi odrđenih snimaka, no nije me briga, ako se odluće da me prijave onda ce jos toga izaci u javnost. Mogu jedino potpaliti vartu, utisati samo ako pocnu raditi u skladu s pravilima struke i zakonom na posten nacin.

 

gosp. Gringo; To nisu liječnici, to su nadriliječnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Dakle nastavak; temeljem presude visokog prekršajnog suda okarakteriziran sam kao obiteljski nasilnik te sam dobio kaznu od nekih 5000kn. Dakle, sud nije uvažio činjenicu kako je do sukoba došlo prilikom napada moje bivše psihički bolesne punice na mene, već sam ja napao nju. Sud nije prihvatio činjenucu da sam ja pri tome zvao policiju i hitnu pomoć budući da je teško psihički bolesna punica doživjela psihotični napad. Također, nije uzeo u obzir da sam desetak dana prije također zvao policiju poradi maltretiranja supruge i mene od strane iste osobe, prilikom čega je policija istu udaljila iz stana u kojem sam zivio sa suprugom Martinom Školkom Kutičić i djetetom. Također sud je u potpunosti odignorirao snimku koju sam uspio snimiti mobitelom i koja prikazuje kako punica nasrće na mene, tako da tu snimku sada konačno po završetku postupka mogu javno objaviti. Sud je u potpunosti odignorirao činjenicu kako ja nikada prije nisam bio prekršajno niti kazneno kažnjavan, dok je suprotna strana prethodno već kažnjena poradi nasilja prema drugoj osobi, te se protiv nje vodilo još nekoliko sličnih postupaka. Dakle, sud je jedino vidio priliku da država privremeno dobije tih svojih 5000 kn, budući da ja radim, nisam socijalni slućaj i nisam vječni student kao duga strana, no nije uzeo u obzir činjenicu kako ću se ja žaliti na Europski sud koji ipak donosi pravednije odluke za razliku od naših palača groteske i apsurda. Dakle, ova presuda nije moj poraz već još jedan budući dobitak, jer tko se zadnji smije - najslađe se smije.

Jedina pouka iz ovoga je da kako u zadnje dvije godine nemam apsolutno nikakav kontakt s bivšom suprugom Martinom Školka Kutičić niti s ikime iz njezine obitelj, tako će ostati i zauvijek, jer zbog načina rada hrv. institucija to je nemoguće a da se pri tome ne dovodim ponovo u opasnost namještanja neke situacije koja će biti izmanipulirana na moju šetu. E sad, tko će poradi toga izvući deblji kraj!? Ja sigurno neću, ali dijete zasigurno hoće! Moj dobar prijatelj, kolega, mi je jednom prilikom rekao: "Prema hrv. sudcima se uvijek treba odnositi kao prema stvarima!". Razmišljam o toj izjavi......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sud nije uvažio činjenicu kako je do sukoba došlo prilikom napada moje bivše psihički bolesne punice na mene, već sam ja napao nju. Također sud je u potpunosti odignorirao snimku koju sam uspio snimiti mobitelom i koja prikazuje kako punica nasrće na mene, Sud je u potpunosti odignorirao činjenicu kako ja nikada prije nisam bio prekršajno niti kazneno kažnjavan, dok je suprotna strana prethodno već kažnjena poradi nasilja prema drugoj osobi, te se protiv nje vodilo još nekoliko sličnih postupaka. Ja ću se žaliti na Europski sud koji ipak donosi pravednije odluke za razliku od naših palača groteske i apsurda.
Zašto nisu uvažili napad punice? Čime su obrazložili neuvažavanje? Jesu li pogledali video snimku napada punice na vas? Kako obrazlažu ignoriranje te snimke? Koga ćete angažirati za Europski sud? Ako mislite da je indiskretno, možete djelomično i na private.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Nisu obrazložlili zašto nisu uvažili napad punice. Ne znam da li su pogledali snimku. Ne obrazlazu nikako ignoriranje snimke, jednostavno se nigdje ne spominje, dakle... kao da ne postoji. Zatajena je od strane suda. Razmislit cu jos da li cu angazirati nekoga ili cu sam pisati tuzbu na Europski sud.

Nije nista indiskretno, ja sam spreman sve objaviti javno pa cak i taj podatak da sam optuzeni obiteljski nasilnik, jer smatram kako nisam kriv. Sebi sam to obrazložio na jednostavan način; suci kao poprčke trenutne vlasti (kako ih ja volim zvati),pune državni proračun, a s obzirom kako sam financijski dobrostojeci u odnosu na suprotnu stranu, lakse cu ga napuniti ja sa kaznom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stigla i konačna presuda Županiskog suda u Osijeku od strane sudaca: XXXXX.

S obzirom na današnji 1. April i količinu proljeva gluposti navedenih sudaca mislio sam da je rijec o sali.

 

Zanimljivo je kako sudci u obrazloženju tvrde da nije osnovano moje zahtjevanje psihijatriskog vještačenja, kako ja tvrdim teško psihički bolesne majke djeteta, jer je centar za socijalnu skrb zaključio da njezina neurološka bolest ne utječe na sposobnost odgajanja djeteta.

 

Dakle, suci ne samo da uopće ne shvaćaju razliku između psihijatra i neurologa, već mišljenje djelatnika centra za socijalnu skrb (soc. radnika i psihologa) uzimaju kao relevantno medicinsko vještačenje. Eto, s obzirom kako sam liječnik po struci predlažem navedenim sudcima da se idući puta u slučaju bolesti obrate socijalnom radniku, ja ću biti sretan da me rasterete posla pa da se mogu posvetiti drugim pacijentima.

 

Nadalje, isti sudac (XXXXXX) je prije dvije godine kada sam imao uredne susrete s djetetom u privremenoj mjeri zaključio kako nemam dobro izgrađen odnos sa sinom te ne može doći kod mene za vikend, i dodjelio mi 16 sati mjesečno viđanja djeteta u instituciji koja nije mogla dogovoriti niti jedan susret.

Sada, dakle nakon što se sin i ja nismo vidjeli gotovo dvije godine, isti sudac smatra kako imamo očito daleko bolji odnos i dodjeljuje mi 2 vikenda u mjesecu, 3 dana za Novu godinu i 7 dana preko ljeta.

Mislim li samo ja da je sudac XXXXXX s oproštenjem, potpuna budala!? Ispričavam se na izrazu, cenzurirajte ako izjava ne priliči forumu, no ja smatram kako je itekako adekvatna za navedenog sudca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija