Jump to content

Fotografije kao dokaz

anonimno
 Dijeli

Preporučene objave

Iako sam bio tužen dobio sam spor, radi se o novčanom potraživanju u građanskoj parnici. Tužitelj (koji je izgubio) podnio je sudu žalbu na rješenje i u žalbi je priložio dvije fotografije, a sebi u korist.

Sudu sam predao odgovor na žalbu, u kojem sam naveo da sud ne može pozdano utvrditi da tužitelj nije namjerno izostavio i fotografije koje meni idu u korist, pa sam napisao da fotografije sud ne može uzeti kao dokaz.

Isto tako naveo sam i da sud ne može uzeti u obzir fotografije kao dokaz temeljem važećih zakonskih propisa!? Na blef, jer to sam negdje bio čuo, jer da sud može uzeti kao dokaz jedino video snimak?

Tužitelj je bio u prilici nebrojeno puta pokazati sudu fotografije kao dokaz, ali nije, valjda ih je čuvao za slučaj da izgubi.

Jesam li u pravu da sud ne može uzeti fotografije kao dokaz u žalbi (predane su bez da mi je ostavljena mogućnost da se obranim, osim u odgovoru na žalbu, što sam i učinio)?

Tužitelj radi na moju štetu vrlo mnogo iz moralne perspektive, jer sam uistinu pokušao se dogovoriti s njim kao čovjek, ali je isključivo zbog vlastite tvrdoglavosti i POHLEPE izgubio (što je sudac i obrazložio u presudi)

U slučaju prema meni nepovoljne odluke Županijskog suda mogu li se žaliti i kome?

Koji zakon regulira korištenje fotografija kao dokaza?

Hvala!

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Napravi novi...

Važna informacija