Jump to content

Stjecanje bez osnove ?


anonimno

Preporučene objave

Cijenim savjet i najljepše zahvaljujem. S obzirom da nemam iskustva u parničnim postupcima, vjerujem da je to najbolje rješenje. Ali, malo sam znatiželjan : u čemu je štos, ako je dokumentacija neoboriv dokaz ? Kako bi suprotna strana - odvjetnik - mogli obarati tu dokumentaciju ? Zar suci ne vide što piše u dokumentaciji ? Ili postoji nešto što ne znam ... Unaprijed hvala na odgovoru !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O tome uopće nisam razmišljao ! Svakako puno hvala na objašnjenju ! Sad mi je jasnije ... ali imam opet jedno pitanje :

 

Ako je djelatnica osobno potpisala isplatnicu, svojim potpisom i brojem os. iskaznice potvrdila primitak novca, sa namjenom naznačenoj na isplatnici, iznosom, datumom, mojim potpisom kao isplatitelja, žigom obrta (isplatnica je uvedena u poslovne knjige), na koji bi način (teoretski) ona mogla pobijati takav (privatni) dokument, obarati ga ?

 

Zar nije moguće uezti grafologa i dokazati da je to njen potpis ?

 

Ili živimo negdje ... u džungli Zemlje Nedođije negdje među indijancima ?

 

Što je sa ZOO ?

 

Primila je iznos u određenu svrhu (navedenu na isplatnici) koju nije priznala ?!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija