Jump to content

vlasnička tužba


anonimno

Preporučene objave

Vlasnik sam stana u kojem se nalazi treća osoba, a koju vlasničkom tužbom iseljavam, u tužbi pod točkom 2 tražim naknadu za izgubljenu dobit/korist.

Iznos koji tražim nije realan s obzirom na cijene najma, recimo 100% je veći, međutim suprotna strana misleći da ih ja nemogu istjerat iz stana odnosno misleći da su oni vlasnici stana nisu reagirali, niti osporavali traženi iznos odnosno točku 2 u tužbenom zahtjevu.

Na zadnjem ročištu sutkinja mi je prišla (znači na samo) i rekla da ona taj iznos nemože dosudit, jer oni kao nisu stavili nikakav prigovor na to, i da bi nakon žalbe na županijskom sudu cijelokupan zahtjev za izmaklu dobit postao ništavan, te da ih poslje nebi mogao više tužit za istu stvar.

Dali je to stvarno tako.

Ja sam na njezin prijedlog, tražio da donese djelomičnu presudu, samo za točku jedan gdje tražim da se isele. Šta mi je slujedeće za radit, ne kužim

zašto bi je trebao čekat da se oni očitaju o tičci 2, nije to moj propust već propust odvjetnika suprotne strane.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija