Jump to content

pomoc pri pisanj prijedloga za prisluskivanje


anonimno

Preporučene objave

sve je prijavljeno ali zapelo je kod dokazivanja jer sve snimke diktafona nisu vazece. sutkinja na zupanijskom sudu uputila me na opcinski sud kako bi oni sproveli tj. odobrili legalno snimanje svih razgovora upucenih i primljenih na moj broj a po potrebi ozvucili i mene jer navodno nikako drugacije se ne moze dokazati kazneno dijelo prijetnji a uz sve to upitanju je i skrbnistvo nad dvoje djece.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za kaz. djelo prijetnje zbog zaprijećene kazne se inaće vodi postupak pred općinskim sudom u skraćenom postupku..

ovo pred županijskim što navodite može biti samo istražna radnja ispitivanja nekoga (oštećene, prijavljenog), ne vidim neki drugi razlog..

 

teško mi je nagađati što se gdje vodi i zašto, pa onda nešto reći kao mogući odgovor i pomoć..

ispada da vam je sudac županijskog suda (a to bi trebao biti istražni sudac) rekao što da napravite.. jel' tako? ili je drugačije?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija