Jump to content
Sign in to follow this  
mijomiki

''dokapitalizacija'' mirovine

Preporučene objave

Poštovani,bio sam zaposlen u jednom dobrostojecem privatnom poduzecu, 2009 godine sam imao nesrecu na radu te su me nakon 2 godine bolovanja spakovali u invalidsku mirovinu gdje primam 1856kn. imam 25 godina života,croatia mi je isplatila 120000kn odstete.

zanima me jel mopgu povuci -neki kazu da mogu, razliku od moje mirovine do place od 3400kn koliku sada imaju decki sta su samnom krenuli raditi,dakle razlika*12mjeseci*broj godina do redovne mirovine. i koliki bi to bio iznois

napominjem da nisam bio zaposlen na stalni radni odnos

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

ovisi o tome šta si potpisao kad si primio iznos od 120.000,00 kuna (bijednu crkavicu)(nemaš više potraživanja od osiguranja)

izigrali su te .

prije nego što pitpišeš bilo kakav dokument

dobro se informiraj .

mogao si tražiti naknadu štete zbog smanjene životne aktivnosti (koja ovisi o invalidnosti)i isplaćuje se po

orjentacijskim kriterijima Vrhovnog suda RH.

predpostavljam da je invalidnost značajna.

Uređeno od bovu

Podijeli ovu objavu

120 000 kn je bio maximum na koji sam bio osiguran u croatii osigurnaju preko firme,kad su mi to isplacivali u ugovuru je bilo napisano da se odrecem svih ostalih potraživanja prema firmi u kojoj sam radio.medjutim to nisam potpiso i tek kada su ispravili da se odricem prema njima-croati a prema firmi ostaju mogucnosti potraživanja,

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Napravi novi...