Jump to content

problemi s poslodavcem


lunatic

Preporučene objave

Prije neki dan su mi u tgovinu došli ljudi iz ZAMPA,proveli su provjeru i sastavili zapisnik u kojem je navedeno da postoji linija,te da se preko nje reproducira glazba(što i odgovara činjenicama)

Ja sam taj zapisnik potpisao,a poslodavac mi je rekao da cu ja to platiti.Prijavljen sam na određeno vrijeme(mjesečno).Šta da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to su kontrolori, koji sačinjavaju zapisnik prema stanju zatečenom u objektu..u zapisniku piše tko ga je potpisao, ali jednako tako i naziv objekta, kojoj kategoriji pripada, tko je vlasnik i sl.

 

nista ne brinite, ZAMP ne tereti zaposlenike...već vlasnika lokala..i vaš slučaj je uobičajen i nije usamljen..(to da ste vi potpisali zapisnik..j)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šta se puštalo na liniji?

Ako je radio program mogu ti zakačiti radio pretplatu , ako je MP3 ne mogu ti ništa jer MP3 ne podlježe pod autorska prava pošto tu postoji rupa u zakonu.

A na kraju šta Ti imaš s tim ako nisi vlasnik objekta.

Da je gazda ozbiljan zaposlio bi te za stalno. Ako dobiješ otkaz budi ptica nebeska kao i ja i uživaj u životu:))

Sretno! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija