Jump to content

Visina odsteta za vise udaraca sakom o glavu.


Bedex

Preporučene objave

Poštovani

 

prije dva dana sam radeći na svom radnom mjestu bookera dozivio incident. Naime vec vise puta mi je prijetio stariji covjek koji ima pano do moga kako ce me udariti, prijetio, psovao vise puta u vise navrata itd. Ja sam to sve uspjesno ignorirao i nisam obracao paznju.

 

Prije dva dana sam s kolegom informirao jednu grupu koja se tom starijem covjeku nije htjela zaustaviti na sto je on podivljao. Udario je nogom svom snagom o nas pano, te mene dvaput sakom o glavu, a kolegu jednom sakom o glavu. Kako je stariji ni ja ni kolega nismo uzvratili. Ja sam od drugog udarca pao u sok i pao na pod uslijed cega je dosla hitna pomoc i naknadno policija. U bolnici sam proveo vise sati te su utvrdene kontuzije glave i stanje soka. Policija je utvrdila da on ima 0,2 promila alkohola a ja i kolega 0. Policija je meni i nasilniku koji ima vise prijava i osuda zbog nasilnistva odredila mjeru udaljavanja koja traje 8 dana. Za navedeni dogadaj postoji najmanje dvadeset svjedoka jer se dogadaj zbio na javnom mjestu.

 

Naknadno sam dan poslije odnosno jucer opet bio na hitnoj zbog toga sto su me pocela boljeti leđa, sto sam povratio nekoliko puta, te postao osjetljiv na svjetlost uz strasne glavobolje. Doktori su mi savjetovali hospitalizaciju koju sam odbio a svi navedeni simptomi su zapisani u otpusnim pismima. Sada stalno mislim na tog nasilnika, sanjam ga i svega me strah.

 

Zanimaju me kada dobijem sluzbeni zapisnik od policije te poziv na sud mogucnosti koje imam u vidu privatne tuzbe i pretrpljeni strah, te visinu moguce odstete.

uređeno: od Bedex
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trebao si prihvatiti hospitalizaciju .lakše dođeš do neke invalidnosti .

bez posljedica ,invalidnosti nema ni naknade štete.

duševna bol zbog zbog smanjene životne aktivnosti (i privremene invalidnosti)

osim možda nešto sitno za strah i bol ?

 

zastara za naknadu štete je tri godine od štetnog događaja ili saznanja za obim štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija