Jump to content

Plaćanje računa R-2 u gotovini


josip959
 Dijeli

Preporučene objave

Poštovani,

 

zanima me da li poduzetnik - pravna osoba, smije plaćati obrtniku koji je u sustavu poreza na dohodak (znači izdaje R-2 račune) račune u gotovini, odnosno mimo žiro-računa?

 

Zanimalo bi me točno tumačenje Zakona o porezu na dohodak čl.61 i Pravilnika o porezu na dohodak čl.90 kojima je taj odnos definiran.

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

 Dijeli



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija