Jump to content

skrb djeteta 2


anonimno

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

pROCITAJTE SI MOJ DNEVNIK,

policija ne voli izlaziti u susret jer onda mora pisati zapisnik,

poanta ako ste u braku a nemate nikakvo rjesenje centra za socijalnu skrb a zivite u Hrvatskoj onda imate sva prava prema obiteljskom zakonu ali vam ih nema tko omoguciti,tj, ako podnesete krivicnu prijavu drzavnom odb=vjetnistvu protiv zene ono ce odbiti jer nema nikakvog rjesenja pa zena ne moze krsiti rjesenje koje nije izdano.

tako je meni policija rekla i drzavno odvjetnistvo nakon odbiajanja prijave.

to sto u obiteljskom zakonu ppise da su bracni partneri ravnopravni , da djeca imaju pravo na kontakte i zivot sa oba roditelja je samo mrtvo slovo na papiru. ja sam sinu dosao za treci rodjendan sa policijskom intervencijom na moj zahtjev jos sam u braku i tada nisam imao rjesenje o zabrani kontakata,nakon tih policijskih intervencija sam dobio zabranu kontakta i nisam vidio djecu 8 mjeseci,itd procitajte sto sam napisao u temi koja je gore u naslovu,to su moja iskustva,ucite iz njih sve u svemu borba je uzaludna,nadjite drugu normalnu zenu cim prije i radite djecu !

Sretno

TATA_DVA_SINA

BORIS KORUZNJAK 098 98 29 573

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nakon rastave braka pa sljedećih sedam godina prolazio sam horore da bih vidio svoje djete.centar za socijalno vam je jedna velika sramota gdje majka vašeg djeteta može jasno i glasno reći da vam neće dati djete na kontakt i znate koja je njihova reakcija (pa gospođo,nemojte tako,recite onda vi kad otac može vidjeti djete).ONI NJU PITAJU KAD JA MOGU VIDJETI SVOJE DJETE UNATOČ RJEŠENJU O PRESUDI BRAKA A JA DA ZAKASNIM SA PLAĆANJEM ALIMENTACIJE 3 DANA TO BI VALJDA BILO NA DNEVNIKU POD NASLOVOM POGLEDAJTE KAKVO ĐUBRE OD OCA.i zato sam se raspitao i napravio sljedeće skupio zapisnike sa centra za socijalno i podnio ovršni sud o uskraćivanju kontakata i nećete vjerovati u roku od dva mjeseca sud donosi rješenje da se majka kažnjava sa četiri tisuće kuna za SVAKI USKRAĆENI KONTAKT.našim milim majčicama je nešto najgore da ih lupiš po đepu pa zato moje djete sad dolazi kod mene,bili smo po prvi puta zajedno na moru.još uvijek je moje djete preplašeno ali makar dolazi i vidjet će da ima oca koji ga voli više od života.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija