Jump to content

građevinska dozvola


anonimno

Preporučene objave

Posjedujem vikend kuću koja nije legalizirana.

Još 1994 dobio sam lokacijsku dozvolo tj. dozvolu za ostajanje u prostoru i pri tome odrezanu kaznu za narušavanja okoliša.

Pošto sam smatrao da kazna nije primjerena i nije bila po zakonu određena uložio sam žalbu na to rješenje.Do danas nisam dobio odgovor.

Kako je od rješenja lokacijske dozvole u roku od 5 godina trebalo dobiti i građevinsku dozvolu, ja je nisam zatražio jer sam čekao rješenje na moju žalbu. Nakon dugogodišnjeg čekanja i poziva u ured za lokacijske i građevinske dozvole ja do danas nisam dobio nikakav odgovor. Sada neznam što da radim i kome da se žalim, i kako da dođem do građevinske dozvole?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

e , vidiš ja taj problem imam još i veći jer sam platio tu naknadu za ostanak u prostoru, ali nisam imao financijska sredstva za plačanje građevinske d. jer sam bio u d.ratu i ostao uz to bez posla.

sada 2005 sam ni na nebu ni na zemlji jer su se propisi promjenili .

ludilo brale , kada ih pitaš kažu ti da ne čačkaš govno koje ne smrdi, toliko o našoj pravnoj državi banana.

wrote:

Posjedujem vikend kuću koja nije legalizirana.

Još 1994 dobio sam lokacijsku dozvolo tj. dozvolu za ostajanje u prostoru i pri tome odrezanu kaznu za narušavanja okoliša.

Pošto sam smatrao da kazna nije primjerena i nije bila po zakonu određena uložio sam žalbu na to rješenje.Do danas nisam dobio odgovor.

Kako je od rješenja lokacijske dozvole u roku od 5 godina trebalo dobiti i građevinsku dozvolu, ja je nisam zatražio jer sam čekao rješenje na moju žalbu. Nakon dugogodišnjeg čekanja i poziva u ured za lokacijske i građevinske dozvole ja do danas nisam dobio nikakav odgovor. Sada neznam što da radim i kome da se žalim, i kako da dođem do građevinske dozvole?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija