Jump to content

Obračun komunalnih i vododoprinosa


dado113

Preporučene objave

1997. godine izvadio sam građevinsku dozvolu za obiteljsku kuću. Kuća je iskolčena i na mjestu. Međutim umjesto 1.5m bočnih zidova uzidao sam 1.9m. Kada sam uspio kuću pripremiti za uporabnu dozvolu u 6.mjesecu 2010. sam krenuo sa zahtjevom za izdavanje UD. Komisija je izašla i odbila zbog visine. Pokrenuo sam postupak ishođenja UD na osnovu novog stanja.Angažirao sam arhitekta i oponumoćio ga za sve radnje vezane uz dozvolu. Postupak je traja sve do danas, kada me obavještavaju da pored iznosa kojeg sam platio za razliku u metrima kubnim koje se odnose na komunalne i vododoprinose moram platiti kaznu od 15kn na cijelu kuću, a ne samo na dograđeni dio. Kada sam pokrenuo postupak u poglavarstvu su mi rekli da ću platiti samo razliku. Međutim po nekom novom zakonu bi morao sve.Napominjem da uzrok dužine procesa leži u upravi poglavarstva. Imaju li pravo da me naplate po novom zakonu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija